2733
2739
عنوان

شوهر بی احساس من!

| مشاهده متن کامل بحث + 123166 بازدید | 238 پست
سلام شیوانای عزیزم خوبی شوهر منم فروردینیه!!!!!!!!ذاتا این جورین.من خودم مردادیم پر از شور و حرارت ی ...

شماها چه کردین بچها؟ من الان عین شمام. تاپیک اخرم ببینبن😭

زندگی بهم ثابت کردهیچ چیز از هیچ کس بعید نیست🥺💔😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام، ببخشید که من وارد صحبتتون شدم ولی این کار رو برای این می‌کنم که یه نکته ای رو خدمتتون عرض کنم ...

سلام عزیرم ، اگه پیام این کاراشون این باشه که انجام دادم که کم گیر بدی و نق نزنی باشه چی؟؟؟

شوهره من معلوم نیس چه جوریه بعضی وقتا خیلی گرم و مهربون و زبون بازه بعضی وقتا بی تفاوت و یخه

خب گویا بین همه شوهر تومعمولیه، چون همیشه یخ باشه مثل شوهر اکثریت میشه مثل شوهر آیدا ، همیشه هم حساس باشه و آتیش دلو میزنه مثل شوهر ثریا ، میانه رو خوبه

الان توی ماه 9 بارداریه توی این 9 ماه حتی به روی خودش نیاورده که شوهری هم داره و شوهرش احتیاجاتی حا ...

چققققد یخ.

با زبون بکشونش سمت خودت زنا خام خوش صحبتی و قربون صدقه همسرشون میشن

2740
نه اینکه خوشحال بشم وضعیتت اینجوریه ولی وقتی یکی مثل شما رو میبینم که طرفش تقریبا یک هزارم بی احساسی ...

هنوز با همین؟؟؟ رابطتون ب کجا ک۰شید۰؟ آخه ۰شش ماه و این رفتارا غیر طبیعیه

سلام.خیلی وقت بود که این تاپیک خوابیده بود ولی من الان بازم به مشکل برخوردم و اومدم با دوستانی که شو ...

آیدا جان سلام، تاپیکتو خوندم اول گفتی بهتر شده و بهت پیام میده و خوشجالی خوشحال ش۰دم ولی با این یکی ناراحت شدم. خواستم ببینم چیکارکردی؟؟؟ رابطتت ن ب کجا رسید۰؟؟؟

خوشبحالت چقدر شوهرت عاشقته

نه بابا...قضاوت نکن اون کامنت برای ۱۳ سال پیشه ...میتونستم زندگیمو برات تعریف میکردم تا نگی خوشبحالت

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)