2737
2739
عنوان

شوهر بی احساس من!

| مشاهده متن کامل بحث + 123466 بازدید | 240 پست
وای سارا من خیلی از این کارا میکنم ولی دیگه خسته شدم.من تو این کارا خیلی خلاقم ولی همه چیز یک طرفه است.ندا جان خوش به حالت!من آرزو داشتم شوهرم مثل شوهر شما بود .متولد فروردین
شوهر من بهمنیه... آخه بهمنیا سردن... آیدا جان من خیلی تلاش کردم اما اون نتیجه ای که بخوام نگرفتم تو تک تک سلولهای بدنشه انگار... من به این نتیجه رسیدم که چون شوهرم تو خانوادش این چیزا رو بین پدر مادرش ندیده یاد نگرفته... یعنی محبتو ندیده عشق ورزیدنو ندیده ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آواز دهل از دور خوش است من جلوش جرات نمی کنم بگم دلم برای مامانم تنگ شده میگه پس من چی بخدا نمی دونی چی میگم حتی وقتی میرم خونه ی داداشم می گه چند دقیقه بچه ی داداشتو بغل کردی کلا فقط من مال خودش باشم نه کس دیگه وای اگر یه روز عطسه کنم دیگه مگه ولم می کنه چی بود چی شود

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
نیروانا من که باردار شدم بهش می گفتم دکتر گفته روابط جنسی مشکلی نداره ولی می گفت نه ممکنه بچه آسیب ببینه.این کاراش دیوونم میکنه دوست داشتم مثل مردای دیگه بود
2742
نیروانا جان راست میگی خانواده شوهر منم سردن مثل یخ حتی خواهراش .کاش زنش نمی شدم .یه خواستگار داشتم که عاشقم بود خیلی احساساتی بود ما 2 سال دوست بودیم قبولش نکردم ولی الان حسرت می خورم یاد حرفاش و کاراش می افتم..............
2738
وای چه جالبه برام همش فکر میکردم فقط شوهر من اینجوریه

پس خیلی از مردا این اخلاقارو دارن

شوهر من همش میگه من دوست داشتو به ثابت میکنم

مثلا برام ماشین خرید

یا چیزایی که واقعا دوست دارم رو برام فراهم میکنه

ولی من بهش میگم اینا اون جمله هایی که من نیاز دارم نمیشه

می فهمم که براش سخته حتی مشاور هم رفتم باهاش

ولی وقتی انجام میداد احساس میکردم میخواد امتحان بده و داره از حفظ انجام میده

ترجیح دادم اصلا نگه
وای بچه ها اینطوری نگید

من همیشه از کسایی که زیاد محبت میکنن و زبون دارن بیشتر می ترسم

همش احساس میکنم اونایی که اینجورین راحت می تون با زبونشون خیلی هارو خام کنن

(البته نمیخوام جسارت کنم به کسی ببخشید) این فقط فکر منه
شوهر منم 39 سالشه باور میکنی اولین شبی که بعد از عقد پیشش خوابیدم فرداش میخواستیم دسته جمعی با خونوادش بریم شمال همش میگفت بخواب صبح باید زود پاشیم من تا صبح از غصه و تعجب خوابم نبرد
2706