2737
2734
عنوان

شما تا حالا قلبتون به تپش افتاده ؟

20783 بازدید | 2175 پست

﷽ 

بابای مهربونــ💞ـم

از ما می پرسن دنیا پر از ظلم و ستم شده،پس چرا حضرت مهدی عج تشریف نمیارن؟!

باباجان آخه کسی نیست که بگه شما خواستید که نیامدن؟!

شما از این دوری قلبتون به تپش💓 افتاد؟

مثل کسی که داره غرق میشه؟

با نهایت اضطرار رو به آسمون کردید؟

دستاتون رو بالا بردین وبرای پایان این هجران مثل اینکه برای نزدیک ترین فرد زندگی تون دعا میکنید؛از خدا خواستین که برگردن؟🤲

چه همتی؟!  چه تلاشی ؟!

که تهش خود خواهی خودمونه

با یک دنیا شرمندگی اکثر ما،شمارو برای خودمون وخواسته هامون می خوایم و عهد خدا رو فراموش کردیم👇

سلَامُ عَلَيْكَ يَا مِيثَاقَ‏ اللَّهِ‏ الَّذِي أَخَذَهُ وَ وَكَّدَه

‏(زیارت آل یاسین)

سلام خدا برشما که همان عهد الهی هستیدکه خدای متعال از ما پیمان بر اون گرفته و تأکید بر آن فرموده. 

یکی از القاب مبارک ایشون،حضرت «غریب» است و به فرمایش امیرالمومنین صلوات الله علیه:

▫️الْغَرِيبُ‏ مَنْ لَمْ يَكُنْ لَهُ حَبِيب‏

غریب کسی است که دوست واقعی ندارد.(تحف العقول٨٤)

🌹با نوشتن یامهدۍ‌ادرڪنی#   درثواب تاپیک سهیم باشیم. دوست داشتین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنیم🥰

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

یا صاحب الزمان💔

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

✨🦋بسم الله الرحمن الرحیم 🦋✨

سلام دوستان امام زمانی قشنگم 🤗💞

ان شاء الله حال دلتون خوب باشه 😍🤲

با ما همراه باشید با خواهر گلمون @ظهور313    

اگر سوالی در حوزه مهدویت دارین میتونید از ایشون بپرسید 😍

❇️چقدر زنده ایم؟!

https://uupload.ir/view/inshot_۲۰۲۴۰۵۱۰_۱۳۵۵۳۵۷۲۳_9zbl-۱_p1m9.mp4/

برا دیدن لینک اول دستتون رو چند ثانیه رو لینک نگه دارین بعد گزینه باز رو بزنید🌱❤️

سخنرانی_نی_نی_سایت#  

همدلی_شرط_ظهور#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بر منتظران ظهور💛✨

چشمتون روشن به جمال مهدی فاطمه ان شاءالله⁦✨💛

دعای خیر امام زمان (عج)بدرقه زندگیتون💛✨

💛✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨💛

💛اللهم‌صل‌علی‌محمد‌و‌آل‌محمد‌و‌عجل‌فرجهم‌💛

💛✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨💛

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
2731

⏳️انتظار آگاهانه:

🌿امام صادق علیه السلام فرمود: اقرب، ما یکون العباد من اهلل جلّ ذکره وأرضی ما یکون عنهم اذا افتقدوا حجّة اهلل جلّ وعزّ ولم یظهر لهم ولم یعلموا مکانه وهم فی ذلک یعلمون أنّه لم تَبطُل حجّة اهلل جلّ ذکره والمیثاقه، فعندها فتوقّعوا الفرج صباحاً ومساءً..

🌻 زمانی که بندگان به خدای بزرگ نزدیک ترند وخدا از ایشان راضی است، زمانی است که حجت خدای تعالی از میان آنان ناپدید گردد وظاهر نشود وآنان جایش را هم ندانند. با این همه بدانند که حجت ومیثاق خدا از بین نرفته وباطل نشده است. در آن حال، در هر صبح وشام، چشم انتظار فرج باشید. 

📚کافی ج ۲ باب نادر فی الغیبه صفحه ۱۲۷

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

💥آیا حضرت ولی عصر ارواحنافداه به یاری ما نیاز دارد یا ندارد؟ 

حضرت، هم نیاز به یاری ما دارند، هم ندارند؛ مانند طبیب که هم نیاز به یاری بیمارش دارد،

هم ندارد.🩺

چون بیمار باید دست یاری به طبیب دهد و به نسخه‌ی او عمل کند و داروهای او را سر وقت بخورد و دستوراتش را اجرا کند؛ پس در این حال طبیب به یاری بیمارش نیاز دارد تا بتواند او را درمان کند.

امام زمان ارواحنافداه طبيب بشر هستند وایشان به توبه و بازگشت ما بسوی خود و خدایش نیاز دارد تا بتواند درمانمان کند.پس به یاری اش بشتابیم که او به لبیک فردی و اجتماعی ما برای نجات خودمان نیاز دارد.

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

⚠️ آیا اهل کوفه‌ایم یا نه❓️

روزی از همان روزهای صفین علی علیه‌السلام برفراز منبر و با گریه خطبه چنین خواندند:

🥀 «خدا لعنتتان کند... چقدر با شما مدارا كنم! همچون مدارا كردن با شتران نوبارى كه از سنگينى بار پشتشان زخم شده و نیز بسانِ جامه پلاسیده و فرسوده‏ اى كه هرگاه از جانبى آن را بدوزند از جای ديگر پاره‏ مى‏ شود... پروردگارا مرا از این مردم بگیر»🥀

چه نفرین دشواری است این سخن مولا !نبودن امام ومحروم شدنِ امت از امام !

🔥و اما  بیایید به زمانه ی اکنون بیاییم .. 

امروز مهدیِ ما همان علیِ زمانه است وهمچنان تنهای تنهاست..  مگر نه اینکه ما در فقدان امام بسر می‌بریم؟ مگر نه اینکه تنهایش نهاده‌ایم؟ پس ما اهالیِ کوفه ایم، بی‌تعارف، 💔

🔹و دردناکتر اینکه :

1️⃣ بیشتر ما مردمان شیعه حتی فرج وظهورش را به دعا نطلبیده ایم . 😔

2️⃣ آنان که به دعا می‌طلبندش و ظهور و فرَجش را فریاد یا زمزمه می‌کنند ، این خواستن تنها آرایه زبان ولقلقه ی لسان انان است نه سوزدل ونه خواسته ی برتر..🥲

3️⃣می‌مانند اندک شمار افرادی که به حساب نایند و در شمار نپایند، و می نالند صبحگاهان وشامگاهان که اللهم عجل لولیک الفرج..🥺 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2740

✅ فرزندانمان را

با وجود حضرت_ولیعصر(عج)

در همین دوران خردسالی، کودکی و نوجوانی مأنوس و آشنا کنیم.

چیکار کنم بچم نماز بخونه👇🏻

https://uupload.ir/view/vid_20240512_084927_292_hvoe.mp4/

این هم قصه شبانه بچه های یاوران مهدی 🥰🌿

ذخیره کنید🙏❤️🌾

🔸این داستان«کشتی ستاره ها»

قسمت اول

https://uupload.ir/view/4_5771646708144409381_pdwm.mp3/

قسمت دوم 

https://uupload.ir/view/4_5773911178111618012_0wqn.mp3/

برای باز کردن لینک دستتون رو چند لحظه روی لینک نگه دارین بعد گزینه باز رو بزنید.

با زدن روی این هشتک میتونید قصه های بیشتری رو ببینید👇🏻😍

کارخونه_قصه‌_ها#  

مهدی_یار_کوچک#  

👼🏻 کانال واحد کودک مؤسسه مصاف (قندِعسل)

@ghandeassall

گناه‌ دیروز‌ تو‌! گناه‌ امروز‌ من‌!🍂

گناهاے فرداے ما!

چہ‌ خبرهـ؟!

پس‌قلب‌امام‌زمان‌چےمیشہ‌؟!💔

‌پس‌تڪلیف‌چشماےزیبا‌و‌اشڪاے

مولامون‌چےمیشہ‌...🥀

تا‌ڪےباید‌ایشون‌بہ‌خاطر‌گناهاے

ما‌اشڪ‌بریزن‌...!

هر‌وقت‌خواستےسمت‌گناه‌برے،🔥

بگو‌امام‌زمان‌‌بہ‌اندازه‌ےڪافے

وحتےٰبیشتر‌بہ‌خاطر‌گناهاے

افراددیگہ‌زجرمیڪشہ‌

و‌اشڪ‌میریزه‌...😔

پس‌دیگہ‌من‌بہ‌اشڪاےمولا‌اضافہ‌نڪنم.🌱

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🪴از عالمی پرسیدند:

آدرس امام زمان کجاست؟

کجا میشود حضرت را پیدا کرد؟ 

عالم گفت : آدرس حضرت در قرآن کریم آیه آخر سوره قمر است که میفرماید:

هرجا که صدق و درستی باشد، هرجا که دغل کاری و فریب کاری نباشد، هرجا که یاد و ذکر پروردگار متعال باشد امام زمان آنجا تشریف دارد. 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

🌱امام‌زمان‌‌ اگر غایب‌ می‌شود،

ابتدا در دل ها🖤 غایب می‌شود  و بعد از آن‌ در جامعه‌ .

🌱و اگر ظاهر می‌شود،

ابتدا بر دل ها❤️ ظاهر می شود و بعد از آن‌ بر جامعه! :)

🎙 آیت‌الله‌حائری‌شیرازی  

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

✍️از شیعیانِ امام هادی علیه السلام بود.

روزی نامه‌ای برای حضرت نوشت و فرستاد:

مولای من ! امام من !

از شما دور افتاده‌ام 

نه ‌می‌توانم ببینمتان نه می توانم صدایتان را بشنوم، گاهی تمام دلم را غم می‌گیرد

گرفتاری‌ها از هر طرف محاصره‌ام می‌کنند...

حضرت در پاسخش فرمودند:

هرگاه حاجتی داشتی، غمی داشتی اصلا همين که دلت خواست با ما حرفی بزنی، فقط کافیست لب هایت را حرکت بدهی وبا ما حرف بزنی !! ما از شما دور نیستیم.

(بحارالانوار ج ۵۳ ، ص ۳۰۶)

🌹در هر کجا كه هستی صدایش بزن ...

اِلهى عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ ...🤲

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

🌈کمال دانش ومعرفت:

✳️امام صادق علیه السلام فرمود: علم بیست وهفت حرف است - بیست وهفت قسمت دارد - همه معارفی که پیامبران صلوات الله علیهم آورده اند، دو حرف است. پس مردم تا امروز بیش از این دو حرف را نشناخته اند.

فاذا قام قائمنا أخرج الخمسة والعشرین حرفاً

فبثَّها فی النّاس وضممّ الیها الحرفین.🌤

پس زمانی که قائم ما قیام کند بیست وپنج حرف دیگر را ظاهر ساخته وبا آن پنج حرف قبلی ضمیمه ساخته ودربین مردم منتشر گرداند.

📚 بحار االنوار جلد ۵۲ صفحه ۳۳۶ حدیث ۷

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2706