2737
2739
عنوان

شوهر بی احساس من!

| مشاهده متن کامل بحث + 123463 بازدید | 240 پست
اصلا ما ادمها انگار هیچ وقت راضی نیستیم اگه شوهرد سرد داریم گرم مزاجشو میخواهیم و برعکس
مشکل من زیادی احساسی بودن شوهرمه من 7 ساله ازدواج کردم و دارم روزی هزار بار کلمه دوستت دارمو ازش میشنوم
روزی هزار بار منو در اغوش میگیره و میبوسه بچه ها باورتون میشه میترسم ببوسمش که اگه اینکارو کردم ازم سکس میخواد من مجبورم همیشه خودمو بی تفاوت نشون بدم اگه ابراز محبت کردم دیگه گرفتارم میکنه

از نظر جنسی که عطش سیری نا پذیر داره و از پسش بر نمیام حاملگی هم حالیش نیست و همیشه باید برای نخوابیدن باهاش حرص بخورم
پس فکر نکنید با داشتن شوهری متفاوت راضی بودیم
بتره کنار بیاییم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو که پدر ادم در میاد دیگه از روابط جنسی و ابراز محبت بیزارم
من میگم اصلا بهم نگو دوستت دارم ولی در عمل نشون بده
اگه دوسم داری دم به دقیقه مزاحمت برام ایجاد نمیکنی

منظور اینکه این روح کمال طلب و تنوع طلب ما ادمهاست که پیوسته از انچه داریم ناراضی هستیم
منم با همسرم از نظر جنسی هیچ مشکلی که ندارم حتی زیاده خواه هم هست

ولی من دوست دارم ابراز احساسات کنه

که براش انگار خیلی سخته حاظره نقدی حساب کنه راحت شه(چشمک) ههههههههههههههههههه
2728
بارون عزیز ببخشید این سوال میپرسم شوهرت زیاده خواهه هفته ای چند بار رابطه دارید؟شاید من تو این زمینه مشکل دارم.نیروانا جان شما چطور مثل اینکه فقط تو با من همدردی بقیه مشکلشون حاد نیست!
وقتی می بینم برادراش و شوهر خواهرش برای زن چه میکنن ناراحت میشم خیلی تلاش میکنن و منت کشی با اینکه زناشون زیبا نیستند

شاید دست اخلاقه واقعا چیه رازش؟
البته ما که اختلاف سنیمون زیاده و دیر ازدواج کردن اینجورین از نظر اماری بررسی کردم..............
2740
والله به نظر من تو زندگی نمی شه با چیزی که دائما اذیتت می کنه بسازی. چون ممکنه خودتو سرکوب کنی و حتی به خودت هم نگی که چه مشکلی داری اما مشکلت حل نشده و از یه جایی سر باز می کنه. اینه که بعضیا غر غرو می شن. بعضیا گیر می دن به نظافت خونه و یا حتی اتفاقای بدتر که ممکنه کل خونواده رو از هم بپاشونه. شما با مشاور صحبت کردین؟ به هر حال این چیزی نیست که بشه شوخی اش گرفت و فراموشش کرد چون تنها چیزیه که نمی شه از کس دیگه انتظارشو داشت و فقط و فقط شوهر آدمه که باید برآورده کنه این نیازشو. نیاز به هم صحبت و گردش و تفریح و حتی پول نیست که آدم بگه خوب با خواهرم حرف می زنم با دوستم می رم بیرون یا خودم پول در می یارم.
lخانمها
منظورتون از بی احساس چیه؟
بعضی مرد ها از نظر جنسی سرد مزاجن به اونها میگید بی احساس!
عده ای از آقایان اهل زبون بازی و قربون صدقه رفتن نیستن که به اونها هم میگید بی احساس!
عده ای هم دور از جون شوهر شما بد اخلاق و نچسب و گوشت تلخ اند اونهارو هم تو رده بی احساس جا میدید!
شوهر من خیلی مهربون و ملاحظه کاره
اما متاسفانه اهل زبون بازی نیست خیلی خیلی هم سرد مزاج و بی تمایله
خودم چشیدم و درکتون میکنم
چقدر این مردا عجیب غریبن واقعا نمیفهممشون باز شما میگی شوهرت کلا اینجوریه من چی بگم که تا قبل از ازدواج نامه ها و شعرهاو sms های عاشقانشو نمیشد جمع کرد حالا بی توجهیشو میدونی چند وقته یه دوست دارم نشنیدم ازش دلم پر میکشه واسه قبل از ازدواجم احساس میکنم گول خوردم همش دارم تو خاطراتم زندگی میکنم :(
چه بامزه. شوهر من هم تقریبا همینطوریه. روابط ما به یک بار در هفته محدود می شه. اصلا هم اهل این نیست که بیاد خودش زبون بریزه مگه این که من شروع کنم یا باهاش دعوا کنم یا درد و دل کنم. در اون صورت خیلی قشنگ حرف می زنه. اصلا اهل مسیج و تلفن نیست. فقط من بهش زنگ می زنم. تا همین چند وقت قبل به خاطر زنگ نزدناش باهاش قهر می کردم اما خوب. چه کنم؟
ولی خیلی مهربونه. حقیقتا علاقه اش را با کارهاش نشون می ده. من می دونم و مطمئنم که در زندگی براش از همه عزیزترم اما خوب این مسائل هم هست. کلا مزاجش سرده کاریش هم نمی شه کرد.
شوهر منم خیلی مهربونه نه اهل دوست دختر بوده نه اهل خیانت همه پولهاشه اینا دست منه ولی از این نظر سرد و یه چیزی که وجود داره حرف شکوفه جون که مگفت خونواده هایی که زن سالاری دقیقاً همینوطره مادر شوهر من تو زندگیوشن همه کاره است
2706