2737
2734
عنوان

شوهر بی احساس من!

| مشاهده متن کامل بحث + 123462 بازدید | 240 پست
نارگل جان ممنونم از همدردیت....برام خیلی سخته..میدونی من واقعا عاشقشم...من با اینکه سر کار میرم و هر روز یه کلاس میرم ولی بازم احساس کمبود میکنم..خلا دارم.....نمیتونم نسبت بهش بیتفاوت باشم....خودم میدونم مقصرم...انقدر عاشقی کردم که شده وظیفم و براش اصلا جذاب نیست....خدا میدونه که چقدر غمگینم
من از اول آجرارو کج گذاشتم رو هم...شوهرم همه جوره منو ضربه فنی میکنه....حس میکنم گیر کردم...احساس میکنم دیگه نمیشه هیچیو درست کرد..من خیلی به جدایی فکر میکنم چون شوهرم اصلا هم فاز من نیست...ولی انقدر دوسش دارم که نمیتونم این کار وانجام بدم.......شوهره من یه شخصیته خنثی است...حکم یه دیوار یا یه شی بیجان و داره...که من نه اخمشو میبینم نه عشقشو.....هیچ واکنشی نسبت به هیچی نشون نمیده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمن‌از یه طرف خواهان اینه مدام ازش تمجید بشه فقط و فقط بهش احترام گذاشته بشه فکر میکنه کاملتر از همه هست و همه چی را بهتر از بقیه میتونه مدیریت کنه  از اتفاقها و مسایل کاریش برام تعریف میکنه و انتظار داره کامل بهشون گوش بدم یعنی از یه جهت شبیه شوهرثریاهست و اجازه نمیده برنامه ای برای خودم داشته باشم مثلا با خواهر یا خانوادم یا دوستانم زیادنزدیک باشم  و فکر میکنه اون باید همه چیو برای من مشخص کنه مثلا چ نوع فعالیت فوق برنامه ای داشته باشم چون بهتر میفهمه ...

از طرفی شبیه شوهرآیدا بی احساسه درواقع کم حوصله هست حوصله ناز و نوازش کردن نداره و اینکه توی رابطه  هم کاملا تنبله و بدون پیش نوازی فقط به فکر خودشه و گمون میکنه وظیفه منه همیشه پیشقدم باشم وبه محض اینکه پا جلو گذاشت باید تسلیم باشم بدون ذره ای آماده کردنم ....😐😐😐

2742
منم عقده ای شدم آیدا جون به خدا... حالا مسایل جنسی که جای خود داره کلا سرده بلد نیست محبت کنه بو س ک ...

اخ اخ منم مثه شماها همین مشکلاتو دارم. جایه خابون از هم جداستو صبا که میره بدونه خدافظی .سرشم شبا همش تو گوشیه و دخترارو تو اینستا میبینه. کارم که دارم زنگ میزنم میگه زودباش بگو کار دارم تا میگمم بدونه خدافظی قط میکته. خییییلی بی احساس شده جدیدن. 😕😔😔

چون میگذرد غمی نیست.  تا بگذرد هم درده کمی نیست😐

مقصر خودتونین مرد نباید زیاد دورش بری باید یکم ناز بیاری عشوه بیاری کم محلی کنی تا بیاد دورت جوری باید خودتو مشغول کنی که یعنی اصلا به فکرش نیستی نیستی وقتی اومد دورت باید یکم ناز کنی ولی تحویلش بگیری جوری نباشه که دل سرد بشه 

گیلدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2740

شوهر منم بی احساسه. 6 ساله باهاش ازدواج کردم. اوایل خیلی اذیت میشدم. شبا موقع خواب احتیاج داشتم بغلم کنه ولی هولم میداد عقب و باهام دعوا میکرد. خیلی شبا با گریه میخوابیدم. ولی کم کم به این نتیجه رسیدم که نسبت بهش بی احساس تر باشم. رابطه هم هروقت خودش میخواست بود. با اینکه میدونم برای بیشتر مردای دیگه چقد لذتبخشه که گاهی زنشون شروع کننده باشه ولی برای شوهر من اینطور نیس. خلاصه به این روال عادت کردم شایدم دارم خواسته هامو سرکوب میکنم نمیدونم. خدانکنه روزی این عقده ها از جایی سرباز کنه. همیشه بهم میگه تو زن خوبی هستی ولی نمیدونه تو دلم چه خبره..

سلام خانوما منم ديگه خسته شدمممم يه ساله نامزدم ازدواجمون سنتي بود شوهرم ٣١و من ٢٣سالمه اونم از قرار معلوم دوس نداشته ازدواجو،خسته شدم هرررر راهي كه بگين امتحان كردم ٦ماه اول خيلي خوب بودم محبت كردم جواب نداد ٦ماهه بي محلي ميكنم باز جواب نميده اصلا منو نميبينه!!از لحاظ ظاهري و خونوادگي خيييلي ازش سرترم ولي اون خيلي مغروره الانم ١٠روزه قهريم يه زنگ نزده!چن بارم دست روم بلند كرده😔ديگه الان به خونوادم گفتم قراره حرف بزنن

نه اینکه خوشحال بشم وضعیتت اینجوریه ولی وقتی یکی مثل شما رو میبینم که طرفش تقریبا یک هزارم بی احساسی شوهرمو داره به زندگی امیدوار میشم که یاسی تنها نیستی

حتی یکبار تا 6 ماه کامل بهم دست نزد اصلا یادم نمیاد تابه حال دستمو گرفته باشه از کنارم رد میشه  جوری که بهم نخوره ..چندبار بهش گفتم وقتی از من خوشت نمیاد مگه مجبوری تحملم کنی میگه تو روانی هستی والا موندم چ کنم

سلام من 18 ساله ازدواج کردم شوهرم اولش خیلی منو دوست داشت الان حدود دوساله کاملا منو گذاشته کنار نه یه جمله محبت آمیزی نه توجهی از لحاظ جنسیم حدود یکساله کاملا ناتوان شده اصلا نمیزاره من حرف بزنم تا میخوام حرف بزنم حمله میکنه منو بزنه نمیدونم چی کار کنم 

2706