2733
2739
عنوان

شوهر بی احساس من!

| مشاهده متن کامل بحث + 123462 بازدید | 240 پست
به نظر من هم دوستانی مثل یاس و هم دوستانی مثل آیدا و نیروانا و .... مشکل خاص خودشون رو دارند هر کدوم درگیر یک عدم تعادل هستند ... اگه دارید از خدا یه چیزی میخواهید درست دعا کنید مثلا اون دوستانی که شوهر سرد یا خیلی گرم دارند باید از خدا یه شوهر متعادل بخواند نه اینکه درست برعکسشو بخوان... که اون هم خودش یه مشکلی داره....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها شوهر من چیزی بین وسط این دو تاس

خردادی به تمام معناس انگار دو نفره

یکی احساسی و گرم

یکیم منطقی و سرد

به خدا فک میکنم با دونفر زندگی میکنم.
تــــــــــــــــــــــــو را آزاد مـــی خـــــــواهــــــــــــــــــــم...
2728
پریسا جون من قشنگ میفهمم چه احساسی داری- همه به من غبطه میخورن که خوش به حالت چقدر مسافرت خارج میری ولی من همیشه موقع مسافرت حالم خیلی بده-چون شوشو یا همش خوابه یا داره عکس میگیره-یا تو تینترنته داره با ایران حرف کاری میزنه -نه یه بار با من عشقولانه باشه-هیچی - معمولا هم رابطه جنسی نداریم اصلا .من دیوونه میشم وقتی میبینم همه زنها کلی شوهراشون دنبالشونن ولی من همیشه باید دنبالش بدوم-من خودش میگه تو زنی هستی که 90 درصد مردا عاشقشونن ولی من ذاتم اینطوریه- به خاطر همین منم الان دارم حالت افسردگی میگرم و هر روز دعوا میکنیم-دلم میخواد ازش جدا شم ولی به خاطر نینیم موندم چکار کنم
2740
َشیوانا جون منم همینم مسافرت که بریم تازه بدتر هم میشه بیشتر دنبال گردشه واینکه خسته میشیم سریع بخوابیم اصلاً این موضوع توی زندگیه شوهر من جایی نداره فکر میکنم از همه چیز بی اهمیت تره براش
َشیوانا جون منم همینم مسافرت که بریم تازه بدتر هم میشه بیشتر دنبال گردشه واینکه خسته میشیم سریع بخوابیم اصلاً این موضوع توی زندگیه شوهر من جایی نداره فکر میکنم از همه چیز بی اهمیت تره براش
سلام شیوانای عزیزم خوبی شوهر منم فروردینیه!!!!!!!!ذاتا این جورین.من خودم مردادیم پر از شور و حرارت یه بار یه ابتکاری انجام داده بودم که همکار شوهرم بهش گفته بود خوش به حالت! قدر خانومت رو بدون. ولی کو گوش شنوا منم دیگه کمتر از این کارا میکنم دیگه خسته شدم. ولی عزیزم این مشکل انقدر بزرگ نیست که به جدایی فکر کنی .اصولا مردای احساسی و زبون باز خطرناک ترن یا مردایی که کنترل روی غریزه جنسیشون ندارن .منم خیلی از ای وضع ناراحتم ولی خیالم راحته که اگه یه خانوم بخواد زیر پاش پشینه آدمی نیست که احساسی بشه و....
چرا دیگه.پریسا جون من خودم از همه نظر تامینم.تنها مشکلم و علت ازدواجم این بوده که یه همسر به معنای واقعی داشته باشم.فقط نیاز به عشق و روابط جن سی (که خودش واقهعا باعث محبت میشه ) و وجود همدم باعث شد ازدواج کنم که الان ندارم.یعنی ما عین خواهر برادر هستیم
بعدش هم اگه یه مردی بخواد و مقاومت کنه ارزش داره نه اینا که خودشون واسه زنشون هم مشکل دارن-هر چی هم بهش میگم ما غیرعادی هستیم قبول نمیکنه.مدام قهر میکنه .البته منم الان خیلی اخلاقم بد شده و واقعا ته دلم ازش متنفرم که اینطور زندگی منو خراب کرده -کم کم دارم حسود میشم.جالبه که اصلا نه کارش را کم میکنه نه نه از لحاظ دیگه به م حال میده.دیروز بهش گفتم یه مقدار به من کمک کن که قسطامو بدم کارمو نیمه وقت کنم به بچه بیشتر برسم.با پرویی میگه تو میخوای واسه نگهداری از بچت پول بگیری؟خوب میرم یه پرستار میگیرم.گفتم یعنی پرستار و مار بچت فرق نداره؟میگه نه.اگه شما باشین چه حالی میشین؟
2706