2733
2734
عنوان

خانمهایی که از عروسی محلی سر در میارین کمک😶

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 47 پست

اونا لنز میزارن رنگی کنن شما که هستی دیگه ، رو لباس محلی من موی مشکی را میپسندم تا بلوند و رنگ شده اگه بهت میاد فرق باز کن و فر ریز کن موهات باز بزار 

کلا اینا با لباس محلی میاد تو ذهنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لباسم و گرفتم گفتم که محلیه لباسم  منظورم از تغییر اکثرا میخان لنز بزارن  ولی من هم خودم ...

سلام اصلا لنز نزار کاملا دمده و خز شده 

یه ارایشگاه خوب برو شینیون لایت و موهاتم دم اسبی یا کرلی کنند 

زیوزالات شیک و کفش شیک و ست با لباست استفاده کن 

کاربری قبلی م تعلیق شده …..
سلام اصلا لنز نزار کاملا دمده و خز شده  یه ارایشگاه خوب برو شینیون لایت و موهاتم دم اسبی یا کر ...

آرایشگاه که نوبت گرفتم

موهامم که باید زلف بندازه ولی چون کسی فر نمیکنه شاید موهام و فر کردم که تغییر کنم

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
موهاتو فر کن  مژه بزار

مرسی عزیزم همین کارو میکنم

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
عروسی کدوم شهر میری؟ کدوم قوم؟

بختیاری شیراز 

2740
کاشت مژه خوبه یا مژه مصنوعی بزار زیاد لاک روی دستها مشخص نیست نمیخواد بهش فکر کنی یک چی بزن زلف ساده ...

مژه هام خیلی بلند و فره دلم نمیاد با کاشت خیابون کنم ولی چند مدل مژه مصنوعی گرفتم میزارم 

ارایشگاهم نوبت زدم از شانسم کل فامیلم همونجا نوبت زدن 

اونا لنز میزارن رنگی کنن شما که هستی دیگه ، رو لباس محلی من موی مشکی را میپسندم تا بلوند و رنگ شده ا ...

موهام خودش یکم بوره خرمایی رنگه 

متاسفانه عروسی افتاده قبل کنکور و امتحان نهایی گیج شدم

لباسم و گرفتم گفتم که محلیه لباسم  منظورم از تغییر اکثرا میخان لنز بزارن  ولی من هم خودم ...

به پوستت برس و کفش، مناسب و با کیفیت برای زیر لباست بخر 

ما هم عروسی های خانواده و بستگان خودم محلی می پوشیم 

لباس خودش خیلی گرون در میاد 

حدود 18 تا 32 تومن من تا حالا لباس محلی دوختم 

به نظرم فقط برای پوستت هزینه کن 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
جمع دوستان من همون دخترای فامیل بود😜😜🤪🤪

اتفاقا همه دخترا هم سنیم همه هم کنکوری😂 

ببین نمیخواد زیاد خودتو از خود واقعی بودنت دور کنی  بنظرم به جا دستگاری خود واقعیت سعی کن ارای ...

اتفاقا هیچوقت آرایش سنگین نمیکنم ارایشگاهم که میرم همون اول میگم آرایش دخترونه 

ولی الان یه ارایشگاه نوبت زدم همه فامیل رفتن همونجا نوبت گرفتن 

لباس محلی فارس باید رز پر رنگ بیشتر قرمز بزنی آرایش لایت و ملایم خیلی بهش نمیاد چشمات را مداد یا سرم ...

دوستامم میگن چون دستمال سرمم قرمزه میگن رژ قرمز بزن

2706