2737
2734
عنوان

شوهر بی احساس من!

| مشاهده متن کامل بحث + 123467 بازدید | 240 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی مانلی جون

چند ساله ازدواج کردی
نی نی داری؟

من اطلاعات کلوپ را به روز میکنم و از کتابهای مختلف اطلاعات جدید میگذارم از یک سری از آقایان هم خواستم نظر بدن و بگن موقع سختی ها و یا وقتی زنشون یه خطایی عمدی یا سهوی ازشون میبینه از زنشون انتظار دارن چطوری با موضوع برخورد کنه؟
البته قراره سحر یک تاپیک نه کلوپ با این عنوان درست کنه و آقایان نظر بدن
ولی کلوپ من هم همینطوری به روز پیش میره و همه بچه های این تاپیک را دعوت کردم و خواستم اگر تجربه یا اطلاعاتی دارند و کتابی خوندن راجع به این موضوع
توی کلوپ بنویسند تا همه اعضا استفاده کنند.
آدرس کلوپ این هست:
http://ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=9111

مانلی جون امیدوارم خدا زودتر یه نی نی خوشگل و تپل بهت بده میدونم که منتظر نی نی هستی
خیلی برای دل پاک و مهربونت دعا میکنم
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت/من اگر نیک و اگر بد تو برو خود را باش هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت
2742
سلام خانم ها مشکل همتونو خوندم فکر کنم تو همه این مسائل خودمونم مقصر باشیم منم مثل شماها بودم اما فکر کردم و کتاب خوندم و دنبال راه حل گشتم الان خیلی همه چیز بهتر شده خییلی. من دوسال با شوهرم دوست بودم انقدر فهمیده بود و همه کارو رو به موقع انجام می داد که نگو. اما از وقتی که نامزد کردیم انگار یه آدم دیگه شد، اما من همونجور موندم. یه سال اول زندگیمون خیلی بهم سخت گذشت همش غصه خوردم و دعوا داشتیم. الان سه ساله که ازدواج کردیم خیلی از مشکلام حل شده، چون قبل از اینکه بخوام شوشو رو عوض کنم خودمو عوض کردم و روی خودم کار کردم.
2740
سلام به همه
چرا بعضی از خانم ها فقط آقایون رو مقسر میدونن
من مشکلی بر عکس شما دارم
من خودم شدیدا گرم هستم ولی خانمم سرد
بعد از 3 سال ازدواج تا حالا یکبار هم نشده که خودش پیشنهاد بده
توی نزدیکی هیچ چیزی براش کم نمیزارم البته اونم همینطوره
اما اگه 1 ماه هم بهش نگم آب از آب تکون نمیخوره
بارها هم گفتم بهش ولی باز همون آش و همون کاسه
الان به جایی رسیده که منم سرد شدم
پس همش نگین مردا اینجور و اونجور
شوهر من هم به نظرم سرده