2737
2739
عنوان

بنظرتون من عقب مونده ام ؟کسایی می‌شناسن منو رهگذرم🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 4940 بازدید | 232 پست
ببین مثلا باید ۵۰ تا تست زیست بزنم خب من خودم میکشم توی ۳ ساعت زمانم برای زیست نهایت ۲۰ تا میزنم نمی ...

عاهااا خب این کندبودنت ب خاطر اطلاعاتته. هرچی اطلاعاتت بیشترباشه و برای اینکه توذهنت بمونه مرور بلندمدت کرده باشی مشکلت حله

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ توقعی داری وافعا کسی ک تموم تمرکزش درسش بوده و کلی تلاش کرده و تست زده و با ناامیدی جنگیده هم زیر ...

🙃🙃 عزیزم ۸ ساعت خوندم من فقط وقتایی حالم بد میشه و موقع استراحتم میام اینجا دیگ هیچ تفریحی ندارم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2731

معلومه که نه دختر خوب 

این چه حرفیه آخه 

اعتماد به نفست کجاس پس؟

منم دو سال پشت کنکور تجربی بودم و نیاوردم و الان رفتم حسابداری پس منم خنگم؟؟؟ نه!!! اتفاقا الان خداروشکر میکنم که من و تو این راه نذاشت و مسیرم و کلا عوض کرد.... 

ببین صلاح و مصلحت تو و همه ما دست خداست قطعا اون انقدر مهربونهههه که بد تو رو نمیخواد 

از  کجا معلوم پزشکی قبول شدی و نتونستی دووم بیاری داخلش؟؟ قشنگم تو تلاشتو بکن بقیش دست خداست کافیه بهش اعتماد کنی😊❤

چون ۲۴ سالم داره میشه و پشت کنکورم چون این همه خوندم اخرش شدم ۴۰ هزار  چون ک توی ۳ سافت نهایت ...

این چه حرفیه 

کنکور تجربی خیلی سخته 

باید حداقل از دهم واسش وقت گذاشت اونم بهترین معلم و مشاور‌.... وگرنه از هر ۱۰۰ تا یکی نتیجه دلخواه نمیگیره 

ببین مثلا باید ۵۰ تا تست زیست بزنم خب من خودم میکشم توی ۳ ساعت زمانم برای زیست نهایت ۲۰ تا میزنم نمی ...

من اگه بجات بودم قید کنکور سراسری رو میزدم

بجاش همون کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت رو بده دختر خوب،هم راحت تره هم اینکه احتمال قبولیت داخل روزانه ها زیاده

اگه کنکور دادی حالا داشتی طرحتو میگذروندی

یه نگاه به همکلاسیات بنداز

من نمیگم ارزش نداره برا آرزوهات بجنگی ولی وقتی چند بار جنگیدی حتما استعدادشو نداری،شاید خدا یچیز بهتر برات درنظر گرفته

2740
عاهااا خب این کندبودنت ب خاطر اطلاعاتته. هرچی اطلاعاتت بیشترباشه و برای اینکه توذهنت بمونه مرور بلند ...

اگر دقیق مطالعه می کنی و زمان کم میاری در تست زدن مشکل داری

نمیخواد قرص بخوری من خودم هم تمرکز هم پانیک هم‌ کیفیتم و یادگیریمو تونستم خوب کنم  اینکه میگم ...

ابجی من وقتی میخوردم خوب بودم تمرکزم زیاد شده بود تستام از شیمی رسیده بود ب ۴۰ تا داشتم ب روزی ۱۰۰ تا تست می‌رسیدم ولی خب ...نشد ادامه بدم قرص کمیاب گیر نمیاد

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
چون ۲۴ سالم داره میشه و پشت کنکورم چون این همه خوندم اخرش شدم ۴۰ هزار  چون ک توی ۳ سافت نهایت ...

اگه داری شوخی شوخی میگی و حرفت روح نداره که هیچی

ولی اگه واقعا داری میگی خیلی ناراحت شدم..و باید عزت نفس داشته باشی

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2706