2733
2734

از همین الان فهمیدم چی میخوای بگی 😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عهههه به این خوشگلی و خوبی چرا اینو میگی 🤨

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2740
چی؟

هنوز عکستو ندیده بودم عزیزم فکر کردم میخوای بگی اونا چقدر نچرالاشون فلانن بهمانن

ولی خیلی خوشگلی که 🥺

2706