2737
2739
عنوان

داداش بیشعورم😐😐😐😐

891 بازدید | 47 پست

امروز گوشیشو شکست گوشیش سامسونگ A32بود بعد دعوا راه انداخته میگه گوشی نو میخوام بابام بازنشسته ماهی ۹ میلیون میگیریم اونوقت با فیش حقوقی چطوری گوشی بیاریم قسطی دیگه نون شب نمیمونه برامون اونوقت بابامو تهدید کرده حالا میترسم دعوا نشه؟؟اینم نگفتم داداشم مشکل روانی داره وسواس فکری داره بی‌خوابی داره تا ساعت ۵ صبح بیداره سیگار میکشه قرص دیازپام میخوره نمیدونیم از دستش چیکار کنیم😥😥😥😭😭😭

1399/12/12 بهترین سال و روز و تا 1400/9/16 از آن روز دیگر هیچ چیز مثل قبل نشد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چن سالشه خودش کار نمیکنه؟

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
2740
چرا نمیره پیش روانشناس همین وسواس فکری کلی فشارعصبی به ادم وارددمیکنه

نمیره اصلا نمیره کاش بمیره دیگه یا خوب بشه رزق و روزی نداریم هیچی توی یخچالمون نیست🥲

1399/12/12 بهترین سال و روز و تا 1400/9/16 از آن روز دیگر هیچ چیز مثل قبل نشد...
2706