2733
2739
عنوان

بنظرتون من عقب مونده ام ؟کسایی می‌شناسن منو رهگذرم🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 5065 بازدید | 232 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی ندارد کسی که خنگ و کم هوش باشه کلاس اول ابتدایی قبول نمیشه

اون دیگ کند ذهن شدیده حتی نمیتونه تایپ کنه و حرف بزنه من میگم هوشم کمه عقلم کمه

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2728
ببین مثلا باید ۵۰ تا تست زیست بزنم خب من خودم میکشم توی ۳ ساعت زمانم برای زیست نهایت ۲۰ تا میزنم نمی ...

کدوم احمقی بهت گفته ۵۰ تست بزن ؟؟ مشاورت دیوونه ای چیزیه مناسب با خودت باید بها برنامه بده تو رتبه ۱ ک نبودی اینجوری بت برنامه میده روزی ۲۰۰ تا تست بزا رتبه برتر شدنه نه بزا پرستاری تو همون ۲۰ تا رو گ میزنی درست بزن و خوب بفهم شون اول 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
ابجی من وقتی میخوردم خوب بودم تمرکزم زیاد شده بود تستام از شیمی رسیده بود ب ۴۰ تا داشتم ب روزی ۱۰۰ ت ...

قرص چی؟ شاید عوارض قرصا بوده. هرقرصی قابل اعتمادنیس فداتشم. ب داروخانه ای جایی نشون دادی؟ 

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2738
ابجی من وقتی میخوردم خوب بودم تمرکزم زیاد شده بود تستام از شیمی رسیده بود ب ۴۰ تا داشتم ب روزی ۱۰۰ ت ...

خب بجاش تلاش رو بیشتر کن.....تلاش کن تلاش کن تلاشکن......مثلا....اگه تو ۲۰ تست در ۲ ساعت میزنی.....من ۲۰ تست در ۸ ساعت میزنم............یادگیرمون یکی شد ولی تلاش من بیشتر بودا....فهمیدی؟

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
کدوم احمقی بهت گفته ۵۰ تست بزن ؟؟ مشاورت دیوونه ای چیزیه مناسب با خودت باید بها برنامه بده تو رتبه ۱ ...

ینی بنظرت ۶۰ تا تستی ک من میزنم در روز کافیه واسه پیراپزشکی ب هر کی میگم میگن خیلی کمه و این برای قبول شدن نیست ینی کافیه بنطرت

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
بگو عزیزم

گفتم دیگه همینکه روی ذهنت کار کنی اجازه ندی افکارت روح و‌روانت داغون کنن مثبت اندیشی جمله هایی که اعتماد به نفس بهت بده رو به خودت بگی اصلا نباید به خودت انگ بزنی من فلانم یا شرایط رو گنده کنی برای خودت 

و در کنار بالغانه رفتار کردن هم تا جایی که میتونی تلاش کنی حالتم بد نباشه

2706