2733
2739
عنوان

بنظرتون من عقب مونده ام ؟کسایی می‌شناسن منو رهگذرم🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 5065 بازدید | 232 پست

نه تو فقط یک ادمی که نیاز به انرژی مثبت بیشتری تو زندگیت داری همین 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تو فقط یک ادمی که نیاز به انرژی مثبت بیشتری تو زندگیت داری همین 

و شاید رفتن پیش یک تراپیست 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2728
اون روز ک قرصا رو میخوردم خیلی تمرکزم و تست زدنم بهتر شده بود هعی کاش ریتالین گیر میاوردم

نمیخواد قرص بخوری من خودم هم تمرکز هم پانیک هم‌ کیفیتم و یادگیریمو تونستم خوب کنم 

اینکه میگم روی ذهنیتت کار کنی اولش مسخرس ولی نتیجه میده 

2740
این نشد حرف عزیزمن. امروز ب برنامه ت عمل کردی؟ 

ببین مثلا باید ۵۰ تا تست زیست بزنم خب من خودم میکشم توی ۳ ساعت زمانم برای زیست نهایت ۲۰ تا میزنم نمیریم تعداد تستاش 

یا مثلا شیمی ۵۰ تا تست من ۲۰ تا میزنم نمیرسم واقاا کندم 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
همون وحشتناک ها رو خیلیا زیر ی دقیقه میزنن چون از اوک هزار تا هنر متنفرم

چ توقعی داری وافعا کسی ک تموم تمرکزش درسش بوده و کلی تلاش کرده و تست زده و با ناامیدی جنگیده هم زیر ۲۰ دقیقه بزنه تویی ک همش او سایت ذر حال چس ناله ای و تلاش خیالی میکنی عم زیز ۲۰ دقیقه بزنی؟؟

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
اسی چرا به خودت میگی کند ذهن؟

چون ۲۴ سالم داره میشه و پشت کنکورم چون این همه خوندم اخرش شدم ۴۰ هزار 

چون ک توی ۳ سافت نهایت ۲۰ تست میزنم 

بنظر تو هستم عزیز ؟؟ از طرز حرف زدنم و تایپ کردم ب عقب مونده ها میخورم ؟؟

اگ خنگ و کند ذهن نیستم چرا ۲۰ تا تست شیمی تو ۳ ساعت میزنم

و من بیشتر...من ۲۰ تست رو تو  ۲۰ ساعت میزنم

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
و من بیشتر...من ۲۰ تست رو تو  ۲۰ ساعت میزنم

میخونی ؟؟ اجی واقعا راستش بگو میخونی ؟؟چجوری اخه 

2706