2737
2734
عنوان

بنظرتون من عقب مونده ام ؟کسایی می‌شناسن منو رهگذرم🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 5055 بازدید | 232 پست
از چ راه هایی موفق شدن عزیزم من ب عنوان ی زن الون چ راهی بدون کنکور بعد این هنه زحمت برم ک مورد تحقی ...

آرایشگر خیاط خیلی شغل های اینترنتی مثل برنامه نویسی  کلی کسبه وتولید کننده ها نجار گرافیست عکاس بلاگر اینا آدم نیستن بنظرت ؟ باشه من خواستم راهنماییت کنم حداقل سعی کن دلیل کنکور قبول نشدنتو ریشه یابی کنی و بری دنبالش مثلاً کنترل استرس و .... و افزایش بهره وری 

شش سال پشت کنکور موندن کار هر کسی نیس. درس خوندن تلاش زیاد، صبر زیاد، انگیزه زیاد میخاد. بنظرم تو ...

عجب هعی خدا واسه مشاهده ک ۱۸ یا ۱۹ سالتونه راحته منو نصیحت کنین گل حرف از امید و انگیزه و و و و بگین بیخیال دعا کن بمیرم 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرایشگر خیاط خیلی شغل های اینترنتی مثل برنامه نویسی   کلی کسبه وتولید کننده ها نجار گرافیست عکا ...

ادم هستنن من علاقه ندارم خواهرم 

عزیزم خب تو می تونی جلوشو بگیری درسایی که خوندی جمع و جور کن درصدات نسبتا خوب باشه نهایی ها هم فقط ...

هعیییی خدا باوز کن از سال ۹۹ تا الان اینقدر هر سال بهم گفتن امسال قبولی و از امیدو انگیزه. و این حرفا گفتن دیگ مث ی جسد مرده شدم نسبت ب این حرفا  خبری نیست عزیزه من خبری ننیست

2728
همینکه شبیه بقیه نیستی یعنی خیلی متفاوتی خیلی باهوشی اگه به خودت باور داشته باشی میتونی یک نخبه با ...

چجوری باور داشته باشم وقتید۶ سال پشت کنکورم و هیچ گوهی نمیشم

هعیییی خدا باوز کن از سال ۹۹ تا الان اینقدر هر سال بهم گفتن امسال قبولی و از امیدو انگیزه. و این حرف ...

می دونی سال های قبل چون فقط کنکور بود الان نهایی هست شانست بیشتره🫂

رهگذر عزیزم اشکال کارت کجاست؟ به نظرم اضطرابت مانعت می شه

مگه این کتابا غیر از چهارتا کتاب دبیرستانین؟ چرا فکر می کنی نمی شه؟ تو استعدادش رو داری فقط خودت رو باختی

و شاید باورت نشه اما کاملا کاملا درکت میکنم🫂

الان به نظرم جمع و جور کن هر چی که خوندی کنکورای سال های قبل رو حل کن

حداقل از چیزی که خوندی درصد خوب بگیری بقیه اش با نهایی جبران می کنی

نهایی هم که تشریحیه و فقط دوازدهم یک ماهم از اردیبهش برای مرورش وقت داری

فقط خواهش میکنم همه درس های نهایی رو ترمیم بزن چیزی رو جا ننداز

می تونی قشنگم فقط اضطرابت رو کنترل کن و از فرصت استفاده کن❤🪻

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"

این کتابا و درسا چیزی فراتر از توانایی تو نیستن

سخت نیستن

تو هم هیچ مشکلی با یادگیری نداری

فقط خودت رو باختی اضطرتب داری

چون با چیزی که از گذشته ات اینجا نوشتی باور دارم از نصف کسایی که پزشکی و دندون قبول شدن باهوش تری

فقط سر کنکور نا امید شدی

اشتباه نکن می تونی از پسش بر بیای فقط آرامش داشته باش عزیزم💐🫂

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
سلام اجی گلم چطورری حالت خوبه ؟؟ چطوری عزیزه دلم گفتم حالت بپرسم دلم برات تنگ شده بود مهربون

سلام مهربونم ببخشید دیر جواب میدم😘😘😘😘 قربونت برم دل به دل راه داره منم همش تو فکرتم و برات دعا میکنم اون رشته ای که دوست داری رو همین امسال قبول بشی به امیدخدا😍😍😍😍 منم ای بدنیستم دارم سعی میکنم زرنگ و پرسرعت بشم تو انجام کارا......تازگیا به طرز عجیبی به گلدوزی علاقه مند شدم شاید بعد از نقاشی دنبالش کنم. البته خیلی هنرای دیگه هم دوست دارما ولی حیف که وقت نمیشه همه شو رو یاد گرفت😁😁 حالا نمیدونم شایدم بشه کلا چند تا کار هست که به عنوان کار آزاد خیلی دوستشون دارم😅😅

2738