2733
2734
عنوان

بی میلی جنسی

203 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

من حدود یکساله که ازدواج کردم. زمان عقد رابطمون عالی بود ولی دقیقا مصادف با ماه عسلمون همسرم کرونا گرفت و از همون موقع کم میل و کم توان شد و دائم منو (که گرم هم هستم) پس میزد.

رابطمون کمابیش برقرار بود تا اینکه مدتهاست روی هفته‌ای یکبار فیکس شده ولی الان دیگه من هیچ میل جنسی ندارم ودلم نمیخواد رابطه برقرار کنم و دائم دنبال دررفتن از زیر قضیه هستم.

چه پیشنهادی دارید که بتونم این موضوع رو حل کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میخورم ولی بنظرم بیشتر، از لحاظ فکری تاثیر داره. من حین رابطه دائم توی فکر حرفایی هستم که بهم میزد و ...

انشالله فکرتم درست میشه 

بی خیال شو 

انشالله خوب بشید @خدا حافظ من رفتم 
زنحبیل رنده کن با شربت یا اب و لیمو بخور...منم مثل تو بودم..الام عطش دارم.گرمی زیاد بخور...تو خونه ل ...

وقتی لباس باز میپوشم میگه این چیه پوشیدی سردت نمیشه😐 منم فقط موقع پری لباس قشنگایی رو که دوست دارم میپوشم

وقتی لباس باز میپوشم میگه این چیه پوشیدی سردت نمیشه😐 منم فقط موقع پری لباس قشنگایی رو که دوست دارم ...

هر دو باید به هم‌کمک کنید رابطه کلا دو طرفه است...یکم پوشش ات رو‌کم کن خونه لباس باز بپوش..فیلم اخساسی ماچ ماچی ببینید ...نیازش هم میاد برات

با حرف و شیطنت خودت رغبتشو بیشتر کن گرمیجات بده بخوره

متاسفانه توی محیطی بزرگ شده که همه چیزو برای دختر بد میدونن. حرف سک.سی، لباس سک.سی، به خود رسیدن، دلبری کردن....

از طرفی دلش میخواد من پیشنهاد بدم ولی وقتی پیشنهاد میدم میگه الان حالشو ندارم

حرف و لباسامم که همیشه موردانتقاده

2706