2733
2734

خیلی خوب شده که از گوشش خون اومده 

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوب شده که از گوشش خون اومده 

چرا؟

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
2742

اگ خون نمیومد خونریزی داخلی میکرد خدایی نکرده 

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
2738
چرا؟

خونریزی داخلی و مرگ مغزی 

همین اتفاق برای پدر من افتاد و دکتر گفتن خداروشکر که از گوشش خون اومده 

کاریش نشه ی وقت

انشالله نمیشه نترسونینش لطفا 

اون الان ترسیده که چرا از گوشش خون اومده 

ترس براش الان سمه

خونریزی داخلی و مرگ مغزی  همین اتفاق برای پدر من افتاد و دکتر گفتن خداروشکر که از گوشش خون اوم ...

دقیق تر بگم مثل اینکه از دوچرخه افتاده و اینجوری شده

و الان واقعا نگرانشم

2706