2733
2734
فقط دماغش عمله خودش چند بار گقته ژل لب و زاویه فک انجام نداده 

ا بینیش عمله؟😐

چقد طبیعی😂 والا بینی من نچرال از ایشون خیلی قشنگ تره، ولی اینطوری باشه پس یعنی همه عملین و من خبر ندارم😂💔

که جهان رنـج بزرگیست؛ نگارا تو بخـند🌱✨•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا نمیشناسمش، تو عکس اینطور به نظر میاد که لباش ژل زده

نه ژل نیس اما میگم ک خیلی پول خرج خودشون میکنن 

مثلا میگف یه بالم لبی میزنم ک به مرور لبو حجم میده بدون بازگشت و اینا فک کنم 

من دنبالش میکنم آدم خوبیه به نظرم 

2742
مرسی عزیزم فدات شم 

خدانکنه ❤

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
نه ژل نیس اما میگم ک خیلی پول خرج خودشون میکنن  مثلا میگف یه بالم لبی میزنم ک به مرور لبو حجم ...

خب پس به کسی عمل بینی کرده هم نمیگن نچرال 

نچرال منم که تا حالا هیچ کاری با صورتم نکردم البته این بعضی وقتا هم خوب نیس چون من بعضی وقتا دوس دارم یه تغییری ایجاد کنم ولی نمیشه چون همه چیم اندازس الحمدالله ولی من بعضی وقتا دلم تغییر هم میخواد😬

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2740
ا بینیش عمله؟😐 چقد طبیعی😂 والا بینی من نچرال از ایشون خیلی قشنگ تره، ولی اینطوری باشه پس یعنی همه ...

عکسش گذاشتم عزیزم این سوراخا بینیش قبل عمل خیلی بزرگ بوده دیگه عملشم که کردن نتونستن خیلی اون سوراخا بزرگ رو کوچیک کنن بعدعملم سوراخش بزرگ