2733
2734
عنوان

رژیم کانادایی 15 روزه.بیایید با هم همراه بشویم.

| مشاهده متن کامل بحث + 533176 بازدید | 13314 پست
هورا هورا هورا روز سیزدهمم تموم شد، شاممو خوردم الانم دارم با لذت ٣ تا میوه مو میخورم آروم
فقط یادم رفت تو سوپم نخود فرنگی بریزم وقتی خوردمش یادم اومد.....
یا رب از هرچه خطا رفت، هزار استغفار...
روز دهم هم سپری شد من علیرغم اینکه ناهارم رو نیم لیتر آب پرتقال و نیم لیتر آب سیب خوردم همچنان از یبوست در رنجم
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان به نظر شما خاکشیر بدون شکر بخورم تا یبوستم برطرف بشه؟؟؟
دلم خیلی درد میکنه

میترسم خاک شیر بخورم
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
2728
سارا جون خوش به حالت
کاشکی من جای تو بودم و یه صبحانه تپل پر کزه میخوردم تا از شر این یبوست نجات پیدا کنم

خوب کالری شماری هم گزینه خوبیه

ماما الا جون آب پرتقال رو خرودم گفتم اگر همه اشو سیب بخورم یبوستم بیشتر میشه ولی زهی خیال باطل
2738
سارا منم پس فردا تموم میکنم بعدش تا ٢ ماه کالری شماری میگیرم دقیقاً از فرداش!
بعد از ٢ ماهم یه دور دیگه کانادایی میرم
راستی میشه در حین کالری شماری رژیم ٣ روزه و رژیم سوپ و هفته ای یه روز رژیم میوه و اینا هم گرفت ولی حول همون کالری شماری
سلام بچه ها من امروز خواهر شوشو رو دیدم و گفت که لاغر شدی و کلی دوق کردم البته ایشون با یه حالتی فرمودن که صورتت لاغر شده ( منظورشون این بود که زشت شدم ) منم قند تو دلم آب میشد به هر حال تو رژیم نیستم ولی یکم سرم خلوت شه دوباره شروع میکنم با این حال کم خوری میکنم
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
سلام مامان الا شما چقدر کم کردی ؟؟؟
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
این جوری که برنامه ریزی کردم تا آخر بهار میشم ٦٠ کیلو! هورااااا
تازه اردیبهشت نوبت لیپولیز رونم دارم حسابی دارم امیدوار میشم به زندگی
2706