2733
2739

اصلا ابدا کمک نمیکنن مطلقا حتی یک لیوان سال گذشته سه چهار تا ده روز بیست روز خونم بودن دیگه سیرم خسته ام ازشون از خستگی زیاد خستم ها واقعا وحشتناکه یه بچه مدرسه ای دارم یه دو ساله حالا ما خونه خریدیم دیدن خونمون مادرشوهر گوسفند آورد کشت که من امروز بیشترشو کباب کردم بقیه هم مطمئنم توی این یک هفته خورده میشه چهار نفرن خواهر شوهرم ۳ تومن دیدن داد حالا مثلا میرفتن چی میشد ما اینو تو این قرض و قوله ی کمر شکن خونه خریدن میزدیم زخم زندگی نه خرج خودشون کنیم 😏 بدم میاد در حد مرگ ازشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازشون بخواه که کمک کنن اونا دیگه مهمون محسوب نمیشن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2728
2738

ما هم از اینا داریم،با این تفاوت که برادر شوهرمم بود و پدرشوهر،و اینکه خودمون پول فرستادیم از شهرستان یه شقه گوسفندی واسمون بگیرن،ده روز وایسادن تا گوشته تموم شد بعد رفتن😅🤐

👨‍👩‍👧

خودت رودروایسی بزار کنار

مثلا همین حالا یه بسته گوشت و مواد بزار رو کابینت به خواهر شوهرت بگو عزیزم یکی از اون شام خوشمزه هات برامون درست کن تا من برم به خونه بچه ها برسم 

زیاد سرویس نده، لابد خیلی بهشون میرسی اونام 20 روز 20 روز میمونن

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

خودت بهشون کار بده

مثلا بگو مامان حالا هر چی میگی نهار امروز با شما من بیرون کار دارم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706