2733
2734

زنگ ۱۲۳ بزن

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه همون پلیس بهتره 

فکر نمیکنم این اخلاقا با صحبت و مشاوره حل بشه

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

اول ۱۱۰ میان صورت جلسه مینویسن بعد زنگ میزنی اورژانس اونجا میان وسط

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

وای تو چقدر مشابه وضعیت منی 😱😱😱😱

منم رنگ زدم ۱۲۳ اورژانس اجتماعی یعنی هیبیییچ کاری نکردند گفتند سازش کن تهش گفتند ما فقط در حد مشاوره آیم و برای دختران ۱۸ ساله نه بیشتر 

انقدر عصبانی شدم زنگ زدم ۱۱۰ اومد 

ماموره دفتر به دست گفت چی شده کی زنگ زد ؟ خب چی شده ؟ 😐الان ما چه کنیم ؟ گفتم بابامو دستگیر کنید شکایت دارم تا دیگه کتکم نزنه ، مامور گفت نمی‌تونیم الان چه کار کنیم 😐گفتم پس به سلامت 

😡زنگ زدم دوباره ۱۱۰ طرف گفت مامورها اومدند؟ گفتم چرا اومدند ولی چرا کاری نکردند؟!!! گفت گزارش نویسی کردند شکایت فقط دادگاه 

ولی آخ جون که بابام ترسید 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
زنگ ۱۲۳ بزن

مفته

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
2740
زنگ ۱۲۳ بزن

برای من بسیار بی ارزش اومدند

مفته

ینی چی

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ینی چی

برای من بسیار بی ارزش اومدند