2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه کسی که میاد اینقدر زیاد می مونه مهمون نیست اسمش، خودشم باید بلند شه تو کارا همکاری کنه،

شما هم دردات رو تو خودت نریز وقتی کمرت درد می کنه وقتی حالت بده بشین بگو کمرم درد می کنه خواهرشوهر جان میشه شما زحمت شام امشبو بکشی

میشه بیای کمکم ظرفا رو بشوریم

آدم چندساعت هم حتی جایی میره مهمونی دلش نمیاد صاحبخونه وایسه جلوش تنهایی اونهمه ظرفو بشوره، آدم باشعور میره کمک. 

زشته اینهمه زحمت به صاحبخونه دادن

حتی تو دینمون هم نهی شده که مهمون باعث دردسر و زحمت صاحبخونه بشه. 

2731
حالا خوبه دست خالی نیومدند هفت نفر آدم یه گوسفند رو یه هفته ای می‌خورید؟     برای کار ...

گوسفند بزرگی نبود امروز یک دست و رانش رو کباب کردم با دنده ها 

اره خب خرج خودشون ولی میدونی قرض گردن ما میاد باید پس بدیم دیدن بچه خواهر شوهر یا خونه خریدنش مادر ش ...

ببین گلم،این چیزا با دعوا حل نمیشه

فقط اعصاب ادم بیشتر خرد میشه

بشین رو در رو با شوهرت حرف بزن،هیلی آروم وبی هیچ توهینی به خانوادش

بگو که باوجود دوتا بچه خسته میشی

بگو شوهرت مثلا ازخواهرش بخواد،یه وعده اون غدا بپزه،بگه مثلا دلم دستپختت رو میخواد

یا خانومم خستس،کمر درد داره،بی زحمت تو ظرفارو بشور

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
دوست دارشتم گوشت بمونه فعلا ب شدت زیر قرضیم این چجور دیدن اوردنیه 

لازم نیست کل گوشت و بدید بخورن! ماکارونی بزار برنج و مرغ بزار لوبیا پلو عدس پلو،کشک بادمجون و . وو

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2740

چجوری روشون میشه هیچکار نکنن 

من خیلی زود خسته میشم برا کار خونه خودم یکسره نیروی خدماتی میگیرم حتی برای شستن سرویس و یه جاروبرقی کشیدن .ولی خونه ی کسی برم مثل تراکتور کار می کنم . همین دیشب خونه داداشم دعوت بودیم کل ظرفای شام شستم و گاز تمیز کردم و چایی ریختم و پیش دستیا رو شستم و بعد اومدیم خونمون

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍
حق داری ولی اگه بهت بگم پدرشوهر من دست تو جیبش نکرد و حتی یه هزاری هم نداد باورت میشه؟! اومد خونمون ...

من پدر شوهرم رو دوست دارم خودشم رفت زیادم به اینا گفت بیاید نرفتن

منم خانواده شوهرم هم لرستان 

خوشبختم

یکم بدجنس هم باش

وقتایی که شوهرت سرکاره،محلشون نده

حرف زدن جوابشون نده،غذای ساده هم درست کن

وقتی غذای گوشتی هم میزاری،سعی کن بد بپزی

خدا منو ببخشه😶‍🌫️

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
ببین گلم،این چیزا با دعوا حل نمیشه فقط اعصاب ادم بیشتر خرد میشه بشین رو در رو با شوهرت حرف بزن،هیل ...

من زیاد با شوهرم حرف میزنم اما پوکر فیس میگه من که دغوت نکردم راستم میگه خب کلا خودشون میان اما شوهرم دلجویی نمیکنه ازم ب خدا خستم گناه من چیه از این همه مهمون داری ای کاش بمیرم 

2706