2737
2734
عنوان

خواهر و‌‌ برادر معلول یا بیمار.

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 49 پست

اوتیسم مادرزادی نیست

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه حرفایی میزنی خدای من! اول تک فرزندی سمه دوما الان تحقیقات ثابت کرده بالای ۴۰ سال نخبه میزان خان ...

آفرین واقعا

خدا حفظ کنه فرزندتون رو

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728
ببخشید کی گفته بالای چهل ساله ها نخبه میزان؟؟

بارها ثابت شده و مقاله هم هست در موردش 

بارها ثابت شده و مقاله هم هست در موردش 

اینکه با بالا رفتن سن مادر احتمال نقص بچه بالا میره هم سال هاست ثابت شد😀

شما که مقاله میخونی ی نگاه به کتاب زیست یازدهم بکنی هم متوجه این موضوع میشی😃

Just do it
2740
همه‌ی بیماریها رو که نشون میده.‌مثلا آتیسم قابل تشخیص نیست.

مگه بچه اولتون مشکل داره؟

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
بله ایران پایین ترین درصد خطا رو داره ولی باز ۲۰درصده خطای غربالگری بچه های دیگمو نرفتم اصلا

یا علی چه دلی داشتی من بودم سکته ناقص میزدم من الان ۷ ماهه باردارم تمام غربالگری ها و آزمایشات و رفتم بااااز استرس دارم نکنه خدای نکرده یه جاش مشکل داشته باشه و سونو نشون نداده باشه

درخواست دوستی رد میکنم 
اینکه با بالا رفتن سن مادر احتمال نقص بچه بالا میره هم سال هاست ثابت شد😀 شما که مقاله میخونی ی نگا ...

والا خواهرم بچش ۴۰ سالگی به دنیا آمد خیلی خیلی باهوشه کلاس سومه برا کلاس ۵ درس میخونه جهشی

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
اینکه با بالا رفتن سن مادر احتمال نقص بچه بالا میره هم سال هاست ثابت شد😀 شما که مقاله میخونی ی نگا ...

سالهاس دروغش دراومده

نقص بچه تو همه سنین یه ریسک داره 

شما هم بهتره یه کم به پزشکی بدبین تر نگاه کنید.همه چیز در خدمت مافیای پزشکی هست.این یه دروغ بود در راستای پول پارو کردن با سونو و آزمایش و ....

2706