2737
2734
عنوان

خواهر و‌‌ برادر معلول یا بیمار.

427 بازدید | 49 پست

داستانی که خواهر یا برادر معلول یا بیمار دارید، میشه لطفاً تجربه تون رو بهم بگید، چه احساسی دارید.

من یه بچه دارم و می‌خوام یکی دیگه بیارم که بچه‌ام تنها نباشه. اما خیلی نگرانم که بچه دومم معلول یا آتیسم نباشه. چون ۳۵ سالمه، احتمالش هست.

نمی‌دونم برای بچه ام تک فرزندی بهتره یا خواهر برادر متفاوت.

چه حرفایی میزنی خدای من!

اول تک فرزندی سمه

دوما الان تحقیقات ثابت کرده بالای ۴۰ سال نخبه میزان خانم ها

شما با این سن کم انقدر منفی نگری؟

من بچه اولم سندروم داون بود توو آزمایش ها ولی من سقط نکردم چون فقط قانونیه ولی حرام شرعی هست هم من کی باشم کسی که با من فرق داره بکشم؟ سالمه سالمه و اول مهر میره مدرسه امید و آرامش معجزه میکنه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه حرفایی میزنی خدای من! اول تک فرزندی سمه دوما الان تحقیقات ثابت کرده بالای ۴۰ سال نخبه میزان خان ...

بحث منفی نگری نیست. بحث اینکه با چشم باز و دونستن عواقبش تصمیم بگیرم. 

چون من بعید میدونم که بخوام سقط کنم و بچه اولم هم علائم خیلی خفیف اتیسم رو داره.

یعنی  بچت سالم بود ؟

بله

ایران پایین ترین درصد خطا رو داره ولی باز ۲۰درصده خطای غربالگری بچه های دیگمو نرفتم اصلا

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
بحث منفی نگری نیست. بحث اینکه با چشم باز و دونستن عواقبش تصمیم بگیرم.  چون من بعید میدونم که ب ...

دستتو بزار توو دست خدا خواهرم

بله ایران پایین ترین درصد خطا رو داره ولی باز ۲۰درصده خطای غربالگری بچه های دیگمو نرفتم اصلا

غربالگری اسمش روشه، یعنی الک‌ کردن. تشخیص دقیق نیست. اول از میان زنان باردار اونایی رو که احتمال بالایی برای سندروم داون دارن جدا میکنن، بعد اگر اون آزمایش مثبت شد، از شما نمونه میگیرن برای تشخیص قطعی. که فکر میکنم نمونه رو میفرستن خارج از کشور برای تشخیص قطعی.

غربالگری اسمش روشه، یعنی الک‌ کردن. تشخیص دقیق نیست. اول از میان زنان باردار اونایی رو که احتمال بال ...

بله میدونم

حکم خدا جای خود والا دلم میخواد 

خداروشکر پس

2706