2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984874 بازدید | 25326 پست
سلام دوستان میدونین تو استانبول گردنبند و دستبندو انگشتر بدلی کجا میفروشن حالا هم عمده هم تک؟؟

میخوام خیلی خوشگل باشه

راستی هتلای تقسیم بهتره یا اکسارای؟؟؟؟؟؟
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

znb عزیز لباس گرم لازم نبود هوا کمی هم گرم شده بود .لاله لی هم بیشتر عمده فروش بودن ولی روز یک شنبه دست فروشها چیز های خوبی داشتن .
جمعه بازار توی ایستگاه فیندیک زاده بود جلوی هتلمون چیز ای خوبی داشت من برای سوغاتی از اونجا خرید کردم .چهار شنبه بازارهم توی فاتح بود پشت هتلمون البته 20 دقیقه پیاده روی داشت اما همه چیزش مثل جمعه بازار بود.من با پسرم بودم با کالسکه بخاطر همین جاهای سر بالایی رو نمیتونستم خوب بگردم .برای خودم وهمسرم وپسرم از lcوkoton
ومنگو خرید کردم قیمتاش خیلی خوب بود.
omeli
جون اتفاقا من محمود پاشا رفتم ایستگاه بیاظیت پیاده شدم داخل بازار بزرگ بعد از طلا فروشها چیزای خیلی شیک و قشنگی داشت اما قیمتاش معمولی بود خیلی ارزون نبود.
سلام شیما جون خوبی
فکر میکنم همون بازار بزرگش داره.در مورد هتلاش به نظر من هر چی برای هتل کمتر هزنیه بشه بهتر چون فقط برای خوابه وشب اینقدر خسته ای اصلا متوجه نمیشی کی صبح شده
2728
اقا ی کوروش صبحها از جلوی ایستگاه فیندیک زاده ون میبره اکوا مارین فکر کنم نفری 25 لیر . از تکسیم نمیدونم
بچه ها همه چی رو خودتون برید من با اینکه تنها بودم جزیره و گشت بسفر رو بقیه جاها رو خودم رفتم از اسکله کا با تاش
نه پناه جون تعطیل نبود ن .بستگی داره چی بخوای ؟
من بیشتر سو غاتی از اونجا خریدم بلوز نخی خیلی خوب برای مامانم گرفتم 5لیر که همونارو اینجا 25 تومن میگیره.چند مدل بلوز که جلوش پولک دوزی هم بود هم 10 لیر .
2738
با سلام
مژگان خانم یه سوال دیگه؟
گفتین از فندوق زاده صبح دولموش واسه آکوا مارین داره 25 ایر .. خوب این قیمت کرایه تا اونجاس یا قیمت کرایه با ورودیه؟؟؟؟؟
ضمنآ ساعت چند میرن؟ و کجای ایستگاه فندوق زاده ماشیناش میایستن؟؟؟؟
ممنون
2706