2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم یه سرچ کن 

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

من پسرم از بدو تولد اونجوری بود یکی از بیضه هاش بزرگترو متورم بود انگارداخلش پرآب باشه تو دوسالو نیمگیش عملش کردیم ،یه عمل راحتوویک ربعی بود

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2738
چجوریه عملش 

اندازه سه ،چهار سانت زیر شکمشو باز کردن درد هم زیاد نداشت

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

[QUOTE=336840577]اندازه سه ،چهار سانت زیر شکمشو باز کردن درد هم زیاد نداشت[/QUOTE

بیضه ش باد کرده یکم درد زیاد هم نداره فردا جواب سونو رو می‌برم اورولوژیست با دارو خوب نمیشه یعنی 

[QUOTE=336840577]اندازه سه ،چهار سانت زیر شکمشو باز کردن درد هم زیاد نداشت[/QUOTE بیضه ش باد کرده ی ...

نمیدونم گلم انشالله که بشه 

ولی اگه جراحی هم احتیاج داشت نترسین خیلی جراحی سبکی هست