2737
2734

دو هفته پیش رفتم سینما تنهایی برای تجربه شخصی بعد حالا دختر خالم کنکورشو داده قرار گذاشتیم بریم مست عشق وتو سینما ببینیم 

مامانم

داد و بیداد راه کرده مگ تازه سینما نبودی میزاشتی دو هفته دیک میرفتی یکم زمان میگذشت چ قد هی پول خرج میکنی 

از دیشبش رپ اعصابم بوده میخواستیم بریم زنگ زده میگ بیا پاییم بریم خونه مامان جونم همون موقع ک زنگ زد داشتم اماده میشدم حالا وسط کوچه وایساده فوش میده به من ک چرا دیر کردی و فلان

الان دلم میخواد بلیت سینما رو لغو کنم همش میگم نکنه دارم هی زیادی خرج میکنم اصلا ذوقم کور شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیاد که خرج نمیکنی بعد دو هفته سینما نرماله بعدم مگه بلیط سینما چقدره ولی مست عشق رو خیلی خیلی زیاد تو سینما های ایران سانسور کردن، بزار چند وقت دیگه بدون سانسور شو ببین. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐

پول رو از مامانت میگیری؟ اینکه میخواد ماهی یکبار بری شاید از پول یارانه ای چیزی بهت پولشو میداده دستش خالیه عصبی شده.

ولی ولخرجی نیست عزیزم، من هر هفته یک الی دوبار میرم تاتر یا نمایشی باشه میبینم، یا فیلم جدیدی اکران بشه، هر بلیط تاتر دویست تومنه و هر بلیط سینما هم شصت الی هشتاد تومن.

درکنار اینا کارای دیگه ای هم میکنمو بازم به چشم کسی ادم ولخرج دیده نمیشم، نهایتا یه فرد خوش گذرون محسوب بشم

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2740

وضع مالیتون چطوره. بستگی داره به وضع مالی

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2706