2737
2734

حالا من ۱۵روز پیش سقط داشتم 

ب قدری خون از دست داده بودم ک حتی دهنم باز نمیشد ک حرف بزنم 

لب هام سفید سفید شده بود زیر چشام سیاه و کبود 

و همچنان میگفتم ک حالم خوبه با من مثل مریضا رفتار نکنید 

طوریم نشده ک

شوهرم برام جا مینداخت میگفتم نمیخوام

حالا شوهرم 

یه سرما خوردگی بگیره دیگه ما رو سرویس میکنه 

تمام شب با آه و ناله اش نمیذاره حتی بخوابیم 

دم  دقیقه قرص و مالش و ناله کردن 

اخی عشقتون پایدار🤣🤣🤣

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

دقیقا مام هر دو همینطوریم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مردا همه همینن 

ده سال پیش فتق روده عمل کرده روزی نیست نگه اخ فتقم وای جای عملم اخ اوخ بعد عملم تا ده روز خداشاهده واسه ش لگن میاوردم میگفت اسپاسمم

حالا من بعد اون سنگ شکن کلیه کردم جراحی معده داشتم صفرامو برداشتم دو تا سزارینم کردم مثل بنزم بعد همه شون کار کردم و چرخیدم تو غربت بدون کمک 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
شوهرت ناز کش داره دیگه  نازشو میخری  منم مدلم مثل شوهرته  نازکشم همسرمه  همی ...

حالا بدبخت من

از بس وقت مریضی بهم توجه نکرده 

وقتی یه مسئله جدی هم میشه فکر میکنم ک طوریم نیست 

مردا همه همینن  ده سال پیش فتق روده عمل کرده روزی نیست نگه اخ فتقم وای جای عملم اخ اوخ بعد عمل ...

احساس میکنم ک کارمون اشتباهه

واقعا یکم باید برای بدن خودمون ارزش قائل باشیم

احساس میکنم ک کارمون اشتباهه واقعا یکم باید برای بدن خودمون ارزش قائل باشیم

بچه دارم خواهرم 

من نچرخم بچه هامو کی جمع کنه خب 

چاره چیه دلم طاقت نمیاره

مردای ایرانی بد تربیت میشن کلا اینا رو مادر باید یادشون بده که نمیده 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706