2733
2734
عنوان

دخترا چکارکنم؟🥲

190 بازدید | 19 پست

من بعد ضربه ی سنگینی که تو مجازی خوردم 

بعد اون گیج شدم🥲

دچار وسوسه ی توهم زدن شدم  اینجوری که هرگروهی میرم تا به یکی راجع به اطلاعات مثبت اندیشی کمک میکنم دقیقا اون آدم باهام دوستانه رفتار میکن ولی فرداش 

میبینی از حرفام یه چیزه دیگه برداشت کرده میگه این مزاحم!! من فقط سوال تو ذهنم و پرسیدم همین

چطور اونا میان میپرسن من با جون و دل جواب میدم

تو رو خدا بگید چکار کنم !! انقد اینجور آدما دیدم از همه دارم میترسم میگم همه دنبال ضربه زدن به من هستن کسی درکم نمیکنه😶‍🌫️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سلام عزیزم وقتت بخیر  با هر کسی درد دل نکن که چی درسته و چی غلطه  هر کسی دیدگاه متفاوتی ...

وایییی ارهه خیلی کمک می‌گرفتم آخه اونا کمک میخواستن همه آروم جواب میدادن گفتم منم امتحان کنم ولی شانس من....

مشکل طرز بیانته نمیتونی منظورت رو درست برسونی منم انجوریم بخاطر همین کمتر با بقیه ارتباط میگیرم

اره طرز بیان و خیلیا گفتن باید چکارکنم ؟مثلا میگن انگار دعوا داری یا مثلاً توهین کردی میگم کجا کو😶‍🌫️😂😂😂

الان چرا اینجوری میگی واقعا درکت نکردم  چن تا ادم مجازی چ اهمیتی داره نظرشون

اره عزیز همین می‌خوام برام مهم نباشن 

ولی یکی دوتا نیستن میگم نکن واقعا من مشکل دارم خبر ندارم 🥲♥️

وایییی ارهه خیلی کمک می‌گرفتم آخه اونا کمک میخواستن همه آروم جواب میدادن گفتم منم امتحان کنم ولی شان ...

اینجوری فکر کنن مثله سریشی 

اصلا محل نده بی لیاقت هارو 

سوال میپرسی از این روانی ها😐حتی سین نکن پیامشانو بنظرم

اره طرز بیان و خیلیا گفتن باید چکارکنم ؟مثلا میگن انگار دعوا داری یا مثلاً توهین کردی میگم کجا کو😶‍ ...

دقیقن منی🥲😂اولا خیلی تو چت کردن دقت میکردم ک یوقت انجوری نشه مثلن طرف پیام میده من دوسه ساعت فقد بالاپایین میکنم درسته چیزایی ک نوشتم برداشت بد نمیکنه یا ن بعد میفرستم سر این موضوعم انقد اذیت شدم دگ گفتم ولش با هیچکی چت نمیکنم همرو کات کردم راحتم

اره طرز بیان و خیلیا گفتن باید چکارکنم ؟مثلا میگن انگار دعوا داری یا مثلاً توهین کردی میگم کجا کو😶‍ ...

عزیزم تو زیادی میچرخی تو مجازی 

بهتره بیشتر به زندگی واقعیت اهمیت بدی 

اینجوری آسیب میبینی روح و روانت بهم میرزه

2706