2737
2734
خیلی برای خودم ناراحتم اصلا علاقه ای به خوندن نماز ندارم هر وقتم می خونم خیلی سرسری و اصلا از ته دل نمی خونم نمی دونم چم شده قبلا یه مشکل داشتم می خوندم ولی الان که مشکلم حل شده دیگه انگار نماز از ذهنم پاک شده خیلی ناراحتم هر وقت موقع نماز میشه انگار یه چیزی از درون نمیذاره همش میترسم یه اتفاق بد بیفته برام با خودم میگم تو که سپاسگزار نیستی برات حتما یه اتفاق بد میفته
عزیز دلم. حتی اگه سرسری هم میخونی بازم بخون. انشاءالله کم کم دلت هم باهاش میشه
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم برو خرید برو برای خودت یه سجاده جدید وخوشگل با یه چادر نماز خیلی خوشگل ویه عطر خوشبو بخر هر موقعه نماز خواستی بخونی حتما به دستات عطر بزن بعد از نماز همونجوی که نشستی پای سجاده یه صفحه قران بخون باورت نمیشه خیلی انگیزه میگیری وقتی بوی عطر به مشامت بخوره یاد نماز میفتی یادت باشه این عطر فقط برای نماز خریدی و هرروز که بهه صفحای خونده شده قران نگاه کنی باورت نمیشه که داری تنهایی ختمش میکنی عزیزم اینا همش انگیزه ای که خودت بخوای ببهت رو میکنه باورکن دیگه ترکش نمیکنی
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
نمیدونم بچه ها واقعا چرا باید اینطوری بشم وقتی که برمیگردم گذشتم رو مرور میکنم میبینم همیشه خدا باهام بوده همییییییییییییشه هیچوقت تنهام نذاشته شاید سختی کشیدم ولی بالاخره به مراد دلم رسونده با این حال خیلی شرمسار میشم ولی چه فایده که زبون شکرگذاری ندارم از خودم بدم میاد
سخنرانیهای چگونه یک نماز خوب بخوانیم (پناهیان) رو گوش بده
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2738
اتفاقا هر وقتم میرم جای زیارتی اولین چیزی که میخرم سجاده و جانمازه یه کشو پر از جانمازهای خوشگل و زیبا دارم اما چه فایده که دلش رو ندارم انگیزش رو ندارم من همیشه به مامانم غبطه می خورم چون همیشه و در همه حال باید نمازش رو بخونه حتی اگه سنگ بباره ولی چرا من از اون مادر چیزی بهم نرسیده که منم اونطور باشم
عزیزم 40 روز.. روزی 1 صفحه قران بخون فقط یه صفحه اونوقت میبینی چقدر بخدا نزدیک تر شدی...هر وقت از خواب پاشودی قبل اینکه از جات پاشی..بخدا خودت بعدا میبینی چقدر فرق کردی
S.kazemi6868@gmail.com
اولین کاری که شیطان میکنه انسان رو ناامید میکنه.. تو اولا از همه نباید بزاری ناامیدت کنه تو اول وقت نماز بخون صدای اذان توی خانه اتون باشه باید این حس رو در خودت تقویت کنی.. قران گوش بده با صدای بلندت گوشت بشنوه تاثیر داره و تو اول وقت نماز بخون حتی اگر حضور قلب نداشتی بخون و تمرکز کن به مرور درست میشه فقط فقط هیچ وقت نا امید و دلسرد نشو که کلید ورود شیطانه
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
سخت نگیر نماز و هی نگو الان میرم میخونم یا 10 دقیقه دیگه میرم صدای اذان رو شنیدی بدو بخون بزار عادتت شه..بعد دیگه خود به خود تکرار میشه...همش خودت نماز سر وقت میخونی
S.kazemi6868@gmail.com
2706