2733
2734
عنوان

خیانت 😞

410 بازدید | 31 پست

با خیانت کنار میاین ؟

یا تموم میکنین ؟

توروخدا صادقانه جواب بدین باردارم مشکل دارم منم دعاتون میکنم 

میشه خیانتو بخشید و باهاش کنار اومد شما بودین کنار میومدین 

درضما خیانت جنسی رو میگم ها 😞💔

متأهل💍

منم دقیقا شوهرم موقع بارداریم خیانت کرد.

بخشیدمش اما باز تکرار کرد .نبخشش بنظرم 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی سخته ولی من باشم اول فکر میکنم کجارو دارم برم کیو دارم نگهم داره اگه کسیو نداشتم سعی میکردم یه تضمینی بگیرم و بمونم

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚

بستگی ب شرایط زندگی داره     خیانت برا همه بد معنا شده   نمیگم خوبه یا توجیهش کنم ن       ولی گاها خیانت ب زندگی از راهه مجبوری هس   میبینی مرده هی ب زنش خدمت میکنه ارزش میزاره یا میگ اینو دوس دارم اینجوری دوس دارم زنه محلش نمیزاره براش ارزش نمیده  و چ بسا برا ی زن  برعکس کن 

پس بستگی ب شرایط زندگیت داره   چی بودی  چی بود برات  چی کم گزاشتی یا چی کم گذاشته برات    خودت باید بدونی میتونید همو ببخشید یا ن 

خیلی سخته ولی من باشم اول فکر میکنم کجارو دارم برم کیو دارم نگهم داره اگه کسیو نداشتم سعی میکردم یه ...

جا برای رفتن دارم 

ولی آخه بچم چی میشه؟ 😞💔

متأهل💍
2740
بستگی ب شرایط زندگی داره     خیانت برا همه بد معنا شده   نمیگم خوبه یا توجیهش کنم ن & ...

خیانت جنسی شده اونم به منی ک هیچی کم نزاشتم و باردارم 🙂💔😭

متأهل💍
جا برای رفتن دارم  ولی آخه بچم چی میشه؟ 😞💔

بچت که هنوز به دنیا نیومده به دنیا هم بیاد فعلا پیش خودته بعدشم خودش انتخاب میکنه که پیش کی باشه اگه جا و حمایت داری برای رفتن پس برو مهریتم بذار اجرا 

میتونی در قبال بخشیدن مهریه حضانت بچتو بگیری

تو تاپیک دیگه تم گفتی کتکت زده این مرد زندگی نمیشه مگه معجزه فقط

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706