2733
2739
عنوان

پسرم‌شیر نمیخوره کسی میدونه چرااااا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 44 پست

رفلکس پنهان داره

دختر منم اینطوری بود به غذا که افتاد خوب شد

البته بازم درست شیر نمیخورد ولی خیلی بهتر شد

فقط بهت بگم که خودت و اون بچه رو الکی عذاب نده به زودی خوب میشه

ببرش دکتر و از ۵ماهگی هم با فرنی غذای کمکی رو شروع کن

تنها راهش همینه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا داره ولی چاره ندارههه چیکار کنم

چاره ش اینه که به غذا بیفته

دکتر دخترم وقتی دید هیچجوره خوب نمیشه

۵ ماهگی گفت غذای کمکی رو شروع کن

البته نه هر غذایی

روزی دو سه قاشق فرنی رقیق

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

عزیزم شاید سردش شده یا جاییش درد می‌کنه .پشتشو سرشونه هاشو و پهلوهاشو یه کمی با روغن زیتون یا وازلین چربش کن و بپیچ توی یه چیز گرم مثل قنداق ببندش بخابونش بهش شیر بده تا صبح هم بازش نکن آروم میشه

2731
2740
چ قطره ایی بدم این رفلاکس دوا نداره لامصب😭

داره عزیزم الان صددرصد بچه‌ها رفلاکس دارن ببرش دکتر براش قطره انتی رفلاکس میده با توجه به شدت و ضعف رفلاکسش ولی شما هم چون شیر خودت رو بهش میدی باید تغذیه خودتو رعایت کنی چیزای نفاخ تا مدتی نخور مثل حبوبات لبنیات اینا رو فعلا نباید بخوری حتی تو مواقع شدیدتر باید میوه مثل سیب و گلابی رو بپزی بخوری همه اینا رو دکتر بهتون میگه حتما زیر سر بچه شیب داشته باشه حتما آروغشو بگیر حتما قطره کارمینت بهش بده کارمینت همون عصاره نعناس ۷ ۸ قطره بریز تو قاشق چای خوری با آب قاطی کن یکمم اندازه نصف عدس قند بریز توش بده کوجولو بخوره بعد آروم سرشو بذار رو شونت با دستات آروم آروم بزن پشتش و دایره وار مالشش بده وای بچه عین بچه گربه آروم میشه و دلش راحت میشه اینارو رعایت کنی انشالله زود روبراه میشه ولی اصلا غصه نخور همه مادرا این دوران رو طی کردن

داره عزیزم الان صددرصد بچه‌ها رفلاکس دارن ببرش دکتر براش قطره انتی رفلاکس میده با توجه به شدت و ضعف ...

مرسی ک وقت گذاشتی عزیزدلم اره راس میگی بخدا من فک کردم چون بچم ۴ماهش شده دیگه میتونم هرچی میخامو بخورم انشالله خدا کمک‌ما ماماکنه راحت این دورانو بگذرونیم

مرسی ک وقت گذاشتی عزیزدلم اره راس میگی بخدا من فک کردم چون بچم ۴ماهش شده دیگه میتونم هرچی میخامو بخو ...

عزیزدلمی 💝💝

نه گلم تا زمانی که کاملا رفلاکسش خوب نشده و شیر میخوره شما هم باید رعایت کنی حداقل تا یکسالگی چون بعد از اون دیگه غذا سفره میخوره راحت میشی

رفلاکس پنهان داره تد وقتی درمان بشه باید تو خواب بهش شیر بدی

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

ببین من ۸ناه کارم همین بود تا می خوابید بهش شیر میدادم شبا تاصبح هم هر ۳ساعت می دادم بهش که کمبود شیرش جبران بشه از اول ۴ماهگی هم دکترش گفت در طول روز چون کم می خوابه با لعاب برنج و حریره بادوم  سرلاک  سیرش کن بیسکوییت مادرم شیر خودمو می دوشیدم بیسکوییت مادر میزاشتم توش خیس بخوره می دادم بهش

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
2706