2733
2734

دوست مامانم خونمون شام دعوت شدن 

بعد یه پسر داره سه سال ازم بزرگتره

بچه که بودیم همبازیم بود ولی خب الان با هم حرف هم نمی‌زنیم 

با اینکه ۱۹ سالشه ولی خیلیییی بچه ی پاک و مودب و مستقل و با خانواده ایه و هم دانشگاه می‌ره هم تا ساعت ۱۱ شب سرکاره و خیلییی با شخصیته

اما قدش ۱۶۴ عه هیکلش هم که نصف منه 

من خودم ۱۶۳ام 

فکر کنم حتی سایز پاش هم با من یکیه 

یه پسر خوب هم که پیدا میشه یه ایرادی داره😂😂😂

خوب باشه!هیکلم میشه درست کرد

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر همه چیش عالیه بخاطر قیافه رد نکن

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
2738

اگر براتون این مسئله مهمه که هیچ. ولی برای بنده شخصا مهم نیست و به نظرم اگر ملاک های دیگه رو داره اوکیه.

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷

هیکل رو میشه ساخت تغییرش داد

من و شوهرم ازدواج کردیم من ۱۰۰ کیلو و اون ۸۴ کیلو بود. الان اون ۱۰۸ کیلو و هیکلی و من ۸۷ کیلو ام تغییراتمون طی ۷ سال رخ داده😂

البته من مرد سرشونه پهن داشته باشه و هیکل داشته باشه دوسدارم لاغر دوسندارم

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2706