2733
2739
عنوان

عکس از کمد لباستون بزارین ازهم ایده بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز دوسوم کمد لباسام رو دادم رفت. 😭من کلا خیلی لباس پاره نمیکنم هر فصلی هم چند دست متناسب فصل میگیرم ولی نهایتا همیشه مشکی ساده میپوشم. الان یه ساله این مرض خرید رو از سرم انداختم ولی لباسای از ده سال پیشم رو هم نگه داشته بودم یه جوری هم خرید میکنم که اصلا اصلا با مد کاری ندارم همیشه لباسای متناسب خریدم. امروز که داشتم کمد تکونی میکردم بعضی لباسا رو میدیدم که سالها بود نپوشیدم فقط موقع اسباب کشی جابجاشون میکنم و موقع خونه تکونی تمیز. همه رو جمع کردم شد سه تا کیسه بزرگ. خوشبحال خواهرزاده و برادرزاده هام شد 😅 😅 😅 ولی انقدر حس سبکی و راحتی دارم که  نگو

2728

من سه تا کمد دارم این پیراهن همسرم

این خودم پایینش کتابامه

این کت و شلوار همسرم

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2740
خیلی هم عالی اینومیگن خانومه نمونه 

😍

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...