2737
2734
عنوان

خانوما بیایید بگید من چیکار کنم 💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 66 پست
بابا چرا انقد بارداری و سخت میکنین واس خودتون..اگ از بوی یخچال بدت میاد یا هرچیزی ماسک بزن..اینهمه ز ...

اینجور نیست من استشمام خیلی شده در حدی ک بوی اب رو هم حس میکنم از بوی یخچال بدم میاد بوی سیر و پیاز...مثلا دیروز ک پیاز سرخ میکردم اینقدر بالا میاوردم ...تا اماده شد بیهوش شدم دیگه...بدنا مثل هم نیست منم فکر نمیکردم بارداری اینقدر سخت باشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان که ویار داری غذاهای حاضری و سبک اما بی ضرر درست کن یا بخر یا کسی بیاد چند وعده درست کنه بذار یخچال و فریزر.اون زمان هایی که تهوع نداری پاشو سریع خونتو یه کوچولو جمع و جور کن.بعد چند ماه  ویارت که سبک تر شد سرحال و پر جنب و جوش به فعالیت روزانه ت ادامه بده تا زایمان بهتری هم داشته باشی.

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
نمیدونم من اینقد قوی و زرنگ و فرز بودم یابقیه اینقد سوسول ان😅طبیعی

خانومایی که کمتر ناز میکنن تو بارداری هم جسمی هم روحی حالشون بهتره.راحتتر این دورانو سپری میکنن.تنش و اختلافم تو خونه با همسر پیدا نمیکنن.

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2742

عزیزم بهت کامل حق میدم منم قبل بارداری خودم بقیه رو لوس میدیدم و خودم سخت ترین بارداری رو داشتم از آشپزخونه بدم اومده بود و چون چیزی نمی‌خوردم و همش بالا می آوردم نای هیچ کاری نداشتم و همش دراز کش بودم و صورتم پر بود اصلاح نمی‌تونستم برم ولی شوهرم خیلی هوامو داشت توی خونه اصلا غذا درس نمی‌کرد چون تحمل بو نداشتم همش خونه مامانش غذا میخورد و منم فقط با سرم زنده بودم

نمیدونم من اینقد قوی و زرنگ و فرز بودم یابقیه اینقد سوسول ان😅طبیعی

والا من بدویارترین آدم دنیا بودم... حتی ببخشید تحمل بزاقم رو هم نداشتم مدام دستمال دستم بود...ولی با این حال سرکار می رفتم خونه داری می کردم... خونمون هم نسبت به محل کارم دور بود از ماه سوم هم مسمومیت بارداری داشتم خلاصه کسی رو مثل خودم ندیدم ولی همه کارهام رو خودم می کردم بالاخره یه دوره اس باید با عشق گذروند

بعضیا یه جوری اومدن نوشتن ادم توش میمونه...خب الان من چیکار کنم شما حالت تهوع و ویار نداشتین؟!!!!!!

خب بدنا مثل هم نیست...ما هممون اینجوری بودیم از مادرم تا خواهرام...بعضیا اینقدر بارداریشون خوبه ک اصلا حس نمیکنن ک باردارن بخاطر همین درک نمیکنن وضعیتی ک الان توش قرار گرفتم😞

اینجور نیست من استشمام خیلی شده در حدی ک بوی اب رو هم حس میکنم از بوی یخچال بدم میاد بوی سیر و پیاز. ...

خوب منم سر هر دو تا بارداریم همین بودم.اکثرا همینن

2740
خانومایی که کمتر ناز میکنن تو بارداری هم جسمی هم روحی حالشون بهتره.راحتتر این دورانو سپری میکنن.تنش ...

آره دقیقااا مثل من اصلا ناز و غر و... نداشتم صبح زود بیدار میشدم کل کارمو میکردم نهارم اماده تازه تا ماه هشت خریدم میرفتم.. کلی هم پیاده روی باهمسرم.. هیچوقت هیچیم نمیشد.. خداروشکر بارداریمم بسلامت گذرونم. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
خب عزیزم من الان یه هفتس خیابون رو ندیدم..کجا برم خانوادشو برم ببینم حالم بدتر میشه.. بهش بگم بیا ...

باورت میشه من 9ماه بارداری فقط دکتر میرفتم برمیگشتم خونه حالا اگه آخرهفته شوهرم که خونه ست اگه خسته نبود میرفتیم یه دور میزدیم وگرنه تو خونه بودم 

اگه از بوی غذا یا هرچیز دیگه بدت میاد ماسک بزن یا موقع غذا پختن پنجره رو باز کن کمتر بو بپیچه تو خونه هرچقدر بیشتر سرتو گرم کنی همون قدر سرحال تری میشی 

بعضیا یه جوری اومدن نوشتن ادم توش میمونه...خب الان من چیکار کنم شما حالت تهوع و ویار نداشتین؟!!!!!! ...

خب چاره ای نداری باید تحمل کنی ... ویتامین B6 بخور.... ما داریم همدردی باهات میکنیم که بدونی تو تنها زن بارداری نیستی که حالت بده 90 درصد خانمها بارداری سختی دارند ولی باید این دوره با عشق و امید بگذرونی... حالا هی بیاییم بگیم آره آره چقدر بده وضعیت حالت خوب نمیشه که

بعضیا یه جوری اومدن نوشتن ادم توش میمونه...خب الان من چیکار کنم شما حالت تهوع و ویار نداشتین؟!!!!!! ...

سر اولیم شدیدم داشتم.اما حرف ما یه چیز دیگه ست.عزیز دلم تو باید این دوران کوتاه ویار رو تحمل کنی.زندگی سختیای خیلی بیشتر از بارداری داره.قویتر باش.همه اینا دلسوزیهای خواهرانه ست.وگرنه ما شما رو نه میشناسیم و نه خواهیم شناخت.برای خودت میگیم.الان احساسات شما غلبه کرده باید تعادل برقرار کنی

2706