2733
2734
عنوان

خانوما بیایید بگید من چیکار کنم 💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 66 پست

بابا چرا انقد بارداری و سخت میکنین واس خودتون..اگ از بوی یخچال بدت میاد یا هرچیزی ماسک بزن..اینهمه زن باردار میشن اونم چند بار انقد لوس بازی در نمیارن..دیگ بعضیاتون شورشو در آوردین

استارتر عزیزم همسرت حق داره.. چند ماهته.. ببین درسته بارداری سخته ویار ها تهوع ها و... سعی کن از خودت ادم قوی و شادی بسازی خب همش ناراخت باشی از روحی بخوای خودتو اذیت کنی.. وقتی اینطوری برو یه دوش بگیر فیلم ببین اصلا لباس بپوش برو خرید کن.. یه خوراکی بخر هم رفتی دور زدی هم چیز دلبخواهتو خریدی همیشه توخونه نباش... دیگه بارداری اسیر که نیستی خودت باید تلاش کنی.. فردا بچه بیاد هزار برابر کار میریزه سرت باید زرنگ و قوی  باشی. من باردار بودن همیشه باید خونه ام تمیز و مرتب بود غذام اماده.. اصن بخاطر شکم خودمم نمیزاشتم چیزی نباشه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم منم مثل تو بدحال بودم بيشتر خونه بابام بودم وقتيم خونه خودم بودم هميجور دراز كش ولي شوهرم از س ...

شوهرم نمیدونم چرا اینجوری شده💔💔💔خیلی حالم بده ...بعد این بچه دیگه نمیخوام هیچوقت باردار بشم 

2731
عزيزم منم مثل تو بدحال بودم بيشتر خونه بابام بودم وقتيم خونه خودم بودم هميجور دراز كش ولي شوهرم از س ...

خوب عزیزم الان نباید اینجا اینو بگین.چون استارتر انتظارش بیشتر میشه دلخورتر میشه و ممکنه یه دعوای بد با هم بکنن.شرایط زندگی ها فرق میکنه شاید همسر ایشون با شما خیلی تفاوت از جهات مختلف داشته باشه.

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بارداری خیلی سخته من از روز اول بارداری حالت تهوع داشتم تا ۴ ماه از خونه خودمون بدم میومد احساس می‌کردم دارم اینجا خفه میشم به تمام بو های وسیله حساس بودم تا ۳ ماه رفتم خوابیدم خونه مامانم .شوهرم تنها زندگی می‌کرد.خونه مامانمم هر روز بیمارستان بودم .خیلی دوران افتضاحی بود .درکت میکنم

الان دوماهه😭😭😭😭😭اوایلشم

وای اوایل بارداری خیلی سخته منم اصلا حال نداشتم فقط میخوابیدم زورم میومد چیزی بخورم تا 2بعداز ظهر میخوابیدم یه حال بدیه ماه سوم رو که رد کردم اون سه ماه که انرژی نداشتم ماه 4 دوبرابر شد 

شوهرتم باید درکت کنه فردا پس فردا چیزای دیگه دلت بخواد میخواد همینجوری 9ماه غر بزنه 

2740
مادرش حتی ی روز بهم نگفته چی دوست داری بخوری یا چیزی میخوای اصلااااا فقط وقت نیاز زنگ میزنه...

عزیزم الهی بسلامتی نی نی تونو بغل کنید 

حامله ای حساسی از هیچ کس هیچ توقعی نداشته باش

همسرتم بنده خدا حرفی نزده الان شرایط سختی داریم پول دراوردن سخت شده پذیرش این تغیر برا جفتتون سخته

اما عزیزم شما وقتی باردار شدین مسئولیت یه بچه رو به عهده گرفتین و زندگیتون با ورودش کلی تغیر میکنه عنوان مادر یعنی رسیدگی به خانه و خانواده از الانم شروع شده هر موقع که شرایطت اوکی هست اول غذاتو بزار دو وعده ای درست کن دوم نظم دادن به خانه هست خونتونو فقط مرتب حفظ کن خونه ای که مرتبه تمیز به نظر میاد

ازحرف همسرتم ناراحت نباش شما باردار هستین اما بدونید این امر تو روحیه اونم تاثیر گذاشته 

استارتر عزیزم همسرت حق داره.. چند ماهته.. ببین درسته بارداری سخته ویار ها تهوع ها و... سعی کن از خود ...

خب عزیزم من الان یه هفتست خیابون رو ندیدم..کجا برم خانوادشو برم ببینم حالم بدتر میشه..

بهش بگم بیا بریم بیرون میگه بیا با موتور بریم میگم باوا برا بارداریم خوب نیست ماشین قرض کنیم از داداشت ...خونشون کنارخونمونه ...میگه نه نمیشه ک همش از اونا ماشین بخوایم ..میگم خب تاکسی بگیریم بازم راضی نیست...من اگه میبینم اون بی مسئولیته حقیقتن من خودمو مسئول این بچه میدونم اگه خدایی نکرده یه اتفاقی بیوفته من چیکار کنم ..💔💔💔

بابا چرا انقد بارداری و سخت میکنین واس خودتون..اگ از بوی یخچال بدت میاد یا هرچیزی ماسک بزن..اینهمه ز ...

نه اینجور نگو واسه بعضی خیلی سخته بارداری خودم کشیدم که میگم از همه جی بدم میومد حتی هوایی که نفس میکشیدم .تا ۴ ماه بیمارستان بودم بس که حالم خراب میشد در حد مرگ 

شوهرم نمیدونم چرا اینجوری شده💔💔💔خیلی حالم بده ...بعد این بچه دیگه نمیخوام هیچوقت باردار بشم 

گلی جان رک بهت بگم.منم بارداری داشتم میفهمم شرایط سختیه ولی نباید توقعمون خیلی هم بالا باشه.مردها به اندازه کافی بیرون خونه سختی میکشن باید محیط منزل براشون ارامش بخش باشه.دوستان راهکارای خیلی خوبی بهت دادن.تا میتونی کارهاتو خودت انجام بده.مگه زنای قدیم تر از ما کی کاراشونو میکرد.انقدر الان میشینیم و استراحت میکنیم زایمان های سختی هم داریم یه کلیپ دیدم دکتری بود میگفت دلیل اینکه قدیمی ها زیاد بچه میاوردن و از بارداری و زایمان نمیترسیدن این بود که فعالیت میکردن کار خونه میکردن و همون براشون مثل ورزش بوده الان چی !! 

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
خب عزیزم من الان یه هفتست خیابون رو ندیدم..کجا برم خانوادشو برم ببینم حالم بدتر میشه.. بهش بگم بیا ...

نه نمیخواد بری خونه مادرشوهرت.. برو خرید کن همین که میری خرید دلتم باز میشه برو فروشکاه خرید خونه در حد چند قلم کن.. بعدم هنوز دوماهته اینجوری... زیادم بخودت تلقین نکن تهوع هارو باید پشت سر بزاری. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

خودتم سعی کن عزیزم به دکترت بگو برات قرص بنویسه واسه حالت تهوعت  منم اوایل اینجوری بودم الان نوشتم واست اما بعدش بلند میشدم آروم آروم به کارام میرسیدم مثلا یه بار جارو بکش یه نیم ساعت استراحت کن بعد ظرفارو بشور دوباره یکم استراحت کن مثلا لباسارو بنداز تو ماشین سعی کن غذای آسونتری درست کنی که اذیت نشی 

2706