2733
2739
عنوان

مادرایی ک بچه ۲ساله دارید بیاید🥺🥺🥺🥺مرمری ام

| مشاهده متن کامل بحث + 4634 بازدید | 171 پست

دختر من هم توی دو سالگی مثل پسر شما بود الان دو سال و ۷ ماه داره پشت سر همسایه غیبت هم میکنه اینم بگم که توی دو سالگی منم مثل شما نگران بودم ولی برای قد وزن که بردم خانه بهداشت بهم گفتن که معمولا از دوسال و نیم به بعد شروع به صحبت میکنن

من مسلمانم به خدای علی بن ابی طالب(ع)
بچه های اطرافم عین بلبل حرف میزنن پسرمن هیچچچچ  همه میگن ببر گفتار درمان نمیدونم لازمه یا صبر ...

هیچ وقت بچت رو با هیچ بچه ای تو هیچ زمینه ای مقایسه نکن

حتی دوتا برادر و خواهر

حتی بچه های دوقلو هم شبیه هم نیستن

پسر بزرگترتون شاید ژنتیکی زودتر حرف زدنش کامل شده شاید تعامل بیشتری داشته یا هرچیزی... 

نگران نباش پسر کوچیکت خیلیم به اندازه صحبت میکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرمری منم دخترم ۱ سالگی مث بلبل حرف زد ۳ سالش بود داداشش دنیا اومد مث مادر بود براش از بس که میفهمی ...

دکتر نبردی

۲سالگیش چطوربود

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
باید بتونه جمله بگه تو این سن، کاملا شبیه بچه منه، من بردم گفتار درمانی و بعدشم ارزیابی اتیسم ، فعلا ...

منم میخوام ببرم همسرم هیچ جوره نمیزاره

پسرم مهر تولد ۴ سالگیشه تنها جمله ای که میگه بابا سُسُره دَدَ بریم

بقی جملات ناقص 

خیلی نگرانم

2742
اوکیه بابا گیر نده  بابت صحبت کردنش خودت براش فلش کارت بگی اسامی میوه ها رنگ ها اشیا و... کار ...

اتفاقا داره برا اولی خریده بودم باید بگردم ببینم کجا گزاشتم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اصلا نگران نباش عزیزم پسرمن تا نزدیک سه سالگی همین بود بعدیهو زبون باز کرد البته من سددیجات یمدت بهش ...

دوسین چیه؟

2740

اینجا نوشته همه اینها نرمال اند ، در دو سالگی بچه هامیتونن اینقدر متفاوت باشن از نظر تعداد کلمات

و اینجا هم بازه ی قابل فهم بودن حرفای بچه رو نسبت به سن نوشته که حتی تا ۵ سالگی ممکنه بعضیاش نامفهوم باشه

اصلا جای نگرانی نیست کاملا نرمال 

پسر من دوسال نیمش بود چنین وضعی داشت 

چقد نگران شدم حتی دو جلسه گفتار درمانی بردم

چقد نگران سنجش کلاس اولش شدم 

خدارو صد هزار مرتبه شکر خودش خوب شد 

الان کلاس دوم هست  ماشالله ماشالله اونقد حرف میزنه گیج میشی 

پسرمن نزدیک ۲سال فقط ماما و بابا میگفت خیلیا میگفتن چرا حرف نمیزنه فردای تولد دوسالگیش یهو یه جمله گ ...

چه جالب

گفتار درمان هیچوقت خوب نیس من تا حالا نشنیدم کسی بچه شو ببره گفتار درمانی بگه خوب بود بگه یه کلمه اض ...

منم بچم هنوز بشدت غریبگی میکنه میترسم ببرم همکاری نکنه

امگارو همین امروز میرم میخرم

ارتباط چشمی داره کاملا درک میکنه  خیلی باهوشه اشاره میکنیم به هم اون سریع میگیره چی میگیم ول ...

از نظر حرف زدن کاملا اوکی و هیچ نگرانی وجود نداره

ولی غذا رو اصلا نباید میکس،کنی چون جویدن رو باید بعد یه سالگی یاد بگیره

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2706