2737
2734

پسرم ۲سالشه

در حد ۲۰ تا کلمه نافهموم حرف میزنه

مثلا خوراکی میخاد میگه (هام)

میخاد بگه بادکنک ترکید(تع)

ماما بابا دادا اب 

عده(بده )    اشب(اسب)   شاژ(شارژ)  هاب هاب یعنی سگ

جیجیک یعنی پرنده  بع بع یعنی ببعی

ویژ ویژ  یعنی زنبور🙄

بیشتر کاراشو با اشاره پیش میبره دستوراتو خوب اجرا میکنه فقط حرف نمیزنه من خیلی نگرانم

پسر بزرگم همسنش بود کاملا مسلط حرف میزد حتی قصه میگفت برام

چکارکنم

بچه های شما در چه حدن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

دندون فقط ده تا داره

۸تا جلو دوتا آسیابم عقب

رشد قدی و وزنی خوبیم نداشته تو چندماهه اخیر

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
حقیقتا نرماله 

بچه های اطرافم عین بلبل حرف میزنن

پسرمن هیچچچچ 

همه میگن ببر گفتار درمان نمیدونم لازمه یا صبر کنم بازم

خودتم میدونی رشد بچه ها باهم قابل قیاس نیس.بااینحال اگه این نگرانت میکنه با یه دکتر مشورت کن تا خیالتون راحت کنه

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
به حرفم میاد نگران نباش

کاش بیاد

همه میگن ببر گفتار درمان

تو خودت مادرشی بهتر میفهمی 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
بچه های اطرافم عین بلبل حرف میزنن پسرمن هیچچچچ  همه میگن ببر گفتار درمان نمیدونم لازمه یا صبر ...

مقایسه ممنوع

بچت نرماله 

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند

بچه ها رو‌نمیشه باهم‌مقایسه کرد. بنظرم پسرکوچولوتون هم طبیعیه ومشکلی نیست. دوتا خواهر زاده های من تقریبا همسن هستن. یکیش شعر میخونه. جمله های طولانی. یکیش اصلا یه جمله هم‌نمیگه.فقط کلمه میگه

پارسا پسرمامان😍
عزیزم مقایسه نکن بااون یکی پسرت بچه هاباهم فرق دارن بچت هم نرماله بنظرم نگران نباش😘

ببین با بچه های اطرافمم فرق داره اونا عین بلبل حرف میزنن

دیروز یکی بمن گفت ببر گفتار درمان خیلی عقبه

خیلی نگران شدم

2706