2733
2734

سلام دوستان. بچه من تقریبا از شش هفت ماهگی خون دماغ میشه انواع داروهارو امتحان کردیم دوبار هم بریدیم رگ بینی رو سوزوندیم منتهی اصلا نتیجه نداشت. الان یکی دو روز شدت پیدا کرده اخرش لخته خون از بینیش میاد بیرون. بخدا بدنم این حجم از استرس و دیگه نداره😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یکی از فامیلای ما هم دختر 4یا 5سالش بود اونم اینجوری بود هربار حوله میگرفتن زیر دماغش دکترم بردن کلی آزمایش گرفته بودن آخرش دکتر گفته بود هیچی نیست من خودم اون حالت میدیدمش میترسیدم 

2728

خوب میشه نترس 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه منم میشه تابستونازیادمن بهش میگم یکم جلوسوراخابینی چرب کنه تاخشک نشن  البته زیادگوش نمیده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

داخل دماغشو‌چرب کن همیشه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
منم همینطوری بودم الانم هستم اصلانبردکتربهترمیشه من کوچک بودم هرروزخون دماغ میشدم الان دارم اسپیرین ...

اخه بچه من هموگلوبین خونش کم مینور هم هست دیگه خونی تو بدنش نیست همش میترسم پلاکتش بیاد پایین

2740

من دخترم همینطور بود بردمش دکتر حلق و گوش بینی خوب خوب شد خداروشکر گفت الرژی داره به فصل فقط یک قرص داد بچم خوب خوب شد

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 
2706