2737
2739
عنوان

داداشم مجرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3551 بازدید | 160 پست
والا 😂😐 بی‌خیال خودم کلا از اول داشتم شوخی میکردم 

آخه یه لحظه بالهجه نوشتی

خواستم ببینم همشهری منی

من مشهدیم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خودت مجرد بمونی که حرفیه میزنی خدا ازت نگزره چیکارش داری

😂😂

حالا تو اینطوری گفتی خدا از من نمیگذره؟ 

وقتی تاپیک زدی قرار نیست بیان تعریف کنن

بدبخت ادمی که تو خواهرشوهرش باشی بیا بپر به من مگه من عروستونم بترسم 

یاد بگیر درست صحبت کن

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂

😁😂🤣🤣

والا

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
بیا اسی به من راضی نیست دنبال یکی دیگس مخاد تاپیک جدید بزنه ای خدا اینم شانس مایه 😂😂🤣🤦🏻‍♀️

😂😂😂😂

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
2728

دوستان کسی قصدش جدیه درخواست دوستی بده 

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
نه بابا زشت چیه منم میام پیشت نگران نباش

میشه شما تاپیک بزنی

دوستان کسی قصدش جدیه درخواست دوستی بده 

جدی میگی اسی؟!

دخترادلشون گنجشکیه ها

2738
اسی باور کن تاپیکاتو میخونم غم همینجوری از وجودم می‌ریزه چون من خودم قدم ۱۵۵-۱۵۶ ایناهاس ولی آشپزی ب ...

ببخشید معذرت میخام حلال کن توروخدا 

سرکارمون گذاشتی خواهر😐🤣صف کشیدیم جلو در خونتون😂😂😂

تاپیک سنگینه گلم

2706