2733
2734
عنوان

داداشم مجرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3571 بازدید | 160 پست
توبایددعوتم کنی توخواهردامادی

چشم 

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/رستوران دارم😂/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
به خدا من که دخترم حاضرم بگیرمت چرا دلت بگیره؟هم خوشگلی هم خانواده خوب داری هم شغل خوب زنم میشی ؟😂 ...

لامصب لازمه ازدواج با این خانم چیزی که شما نداری مگر اینکه یه عمل کنی بذاری😂😂😂😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
برعکس گفتیا🤣قدکوتاها وقتی باردارمیشن گردوقلمبه میشن  سختشونه خودم بارداریم اصلا سنگین نشدم ش ...

من رفتم بیمارستان برای زایمان گفتن واسه چی اومدی😁😂🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
والا اینقدر هم زبون بازم دل کسی نمیگیره فقط اسی خوشش نمیاد ازم اه😂😐

اسی روولش

ببین شماره به کی میده بروازاون بگیر😁😂🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738
اسی باور کن تاپیکاتو میخونم غم همینجوری از وجودم می‌ریزه چون من خودم قدم ۱۵۵-۱۵۶ ایناهاس ولی آشپزی ب ...

من قدم ۱۵۸ یا ۱۵۹ هست 

خیلی هم راضیم مگه قد ملاکه؟ 

من عاشق بی بی فیسی هستم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
وقتی کسی ملاکش قده به نظرم همون مجرد بمونه

خودت مجرد بمونی که حرفیه میزنی خدا ازت نگزره چیکارش داری

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/رستوران دارم😂/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
من رفتم بیمارستان برای زایمان گفتن واسه چی اومدی😁😂🤣🤣🤣🤣

😂

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
2706