2737
2734
عنوان

داداشم مجرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3571 بازدید | 160 پست

اگر کسی قصدش جدیه درخواست دوستی بده

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/رستوران دارم😂/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
من یه قد بلند باردارم این حرفا چیه کی گفته همش باید بخوابیم؟؟؟

جنگ بود

توی جنگ شیرینی تعارف نمیکنند😄😂🤣🤣🤣🤣

بقیه روهم بروبخون بخند

بچه ات خوش خنده بشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولی من خوشگلم با اینکه قدم کوتاه اخلاق هم ندارم چقدر متضاد هم میایم بهم 😐😂😂

😂😂😂

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/رستوران دارم😂/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 

اسی باور کن تاپیکاتو میخونم غم همینجوری از وجودم می‌ریزه چون من خودم قدم ۱۵۵-۱۵۶ ایناهاس ولی آشپزی بلدم نقاشی و هنر و ... همه میگن خوش سلیقه م  دانشجو پزشکیم و خانواده اکثرا پزشک و وضع مالیمون هم خداروشکر بالا و خوبه و فقط بخاطر قدم باید تو خونه بمونم؟ واقعا کاش اینجا تاپیک نزنی کسی مثل من دلش میگیره

اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُبهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍🌱️ 
2742
بیا اسی به من راضی نیست دنبال یکی دیگس مخاد تاپیک جدید بزنه ای خدا اینم شانس مایه 😂😂🤣🤦🏻‍♀️

😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

بروتوی تایپیک جدیدش😁😂

ولش کدوم شهری

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
اسی بیا اینم کیس😂😂

درخواست بده صحبت کنیم

2740
اسی باور کن تاپیکاتو میخونم غم همینجوری از وجودم می‌ریزه چون من خودم قدم ۱۵۵-۱۵۶ ایناهاس ولی آشپزی ب ...

بابا این همه ما قد بلندا پسر های قد بلند رو تقدیم شما کردیم یکی حالا از قد بلندا خوشش میاد ناراحت نشید دیگ😂

اتفاقاقدبلندی بدی های خودش روداره مثلابارداری های سختی دارند ۹ماه بایدبخوابن کلاباردارشدنشون هم س ...

برعکس گفتیا🤣قدکوتاها وقتی باردارمیشن گردوقلمبه میشن 

سختشونه

خودم بارداریم اصلا سنگین نشدم شکمم مشخص نبود رفتم زایشگاه انگار پنج ماهم بود

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
ولی من خوشگلم با اینکه قدم کوتاه اخلاق هم ندارم چقدر متضاد هم میایم بهم 😐😂😂

😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

تعریف خوبی بودازخودت

بخصوص قسمت آخرش😁😂

بیا یکی از نی نی سایتارو بگیر خب همشون گلن ماهن😍🧿😂

اگر موافق باشن عالیه

اسی باور کن تاپیکاتو میخونم غم همینجوری از وجودم می‌ریزه چون من خودم قدم ۱۵۵-۱۵۶ ایناهاس ولی آشپزی ب ...

به خدا من که دخترم حاضرم بگیرمت چرا دلت بگیره؟هم خوشگلی هم خانواده خوب داری هم شغل خوب

زنم میشی ؟😂🥰😉♥️

2706