2733
2734
عنوان

برای همیشه تمومش کردم🖤

3978 بازدید | 123 پست

خیلی ها میدونن من درگیر چه عشقی بودم و چه بلاهایی سرم اومد به هرحال مدتیه از هم جدا شدیم طبیعیه که هرکسی یه دوره عزاداری برای خودش داشته باشه یه عده برمیگردن یه عده هم تا ابد توی این سیاهی دست و پا میزنن 

من فقط از خدا کمک خواستم گفتم بهم صبر و تحمل بده، آرامشی از جنس خودت.... این مدت خیلی ارتباطم رو باهاش قوی کردم خیلی وقت ها تصمیم گرفتم به زندگی برگردم اما نشد.... امروز صبح تصمیم خودمو گرفتم تموم عکس هاش، آهنگ ها، یادها و خاطره هارو کامل حذف کردم، اینستا و واتساپ رو دیلیت زدم میخوام به امید خدا سیم کارتتم عوض کنم 😊💙خواستم بگم خدا همیشه بزرگه زود خودتون رو نبازین ازش کمک بخواین حتما کمک میکنه 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آفرین 🤗❤️

پیش به سوی زندگی بهتر 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

افرین 

خوشحالم برات

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

خدا را شکر 

برگرد به زندگی و کلا فراموشش کن میدونم سخته

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740
خدا را شکر  برگرد به زندگی و کلا فراموشش کن میدونم سخته

سخت نه مرگ. بار بود اما قدرت خدا از همه بالاتره بخواد توانش رو میده 

خدارو شکر عزیزم من بعد سعی کن دلت رو به کسی بسپری که لیاقتش رو داشته باشه💚💚💚💚

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
سخت نه مرگ. بار بود اما قدرت خدا از همه بالاتره بخواد توانش رو میده 

انشالله که میتونی ❤🥲🫂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
خدارو شکر عزیزم من بعد سعی کن دلت رو به کسی بسپری که لیاقتش رو داشته باشه💚💚💚💚

ممنون عزيزم بله شما درست میگی 

2706