2733
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43230 بازدید | 816 پست

الان شهرما دیگه رقص دونفره خزه 

ایران رقص تانگو انگار دارن یوگا دونفره تمرین میکنن انقد مسخره س

الان اینطوریه که عروس و داماد بالای جایگاه عروس و داماد وایمیسن 

مهمونا پایین 

حالت پارتی میرقصن

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ما یه عروسی رفته بودیم 

مهمونا کلیییییی بچه داشتن.

همشم بدو بدو میکردن تو تالار 

تو پیست رقص هم همش بچه ها تو دست و پا بودن 

حتی نمیشد درست رقصید.

حتی تو رقص دو نفره عروس و داماد 

هی میمودن پیششون 

مادر یکیشون اومد گرف بچه رو ک حداقل عروس داماد فیلمشون خراب نشه 

بچه هه اینقدر جیغ و داد کرد ک فکر کنم صداش رفته باشه تو فیلم😂

ولی قبول دارم اگر عنوان بشه بی احترامیه به مهمان ولی خوده مهمان هم باید درک اینو داشته باشه که اگر 3تا بچه قد و نیم قد داره و اگر خیلی شیطونن 

نیاره با خودش  عروسی یا یه سری مجالس خاص

هم خوده مهمان اذیت میشه همش باید حواسش به بچش باشه و هم اینکه فیلم عروس داماد خراب میشه و حتی مهمانان دیگه هم اذیت میشن.

نه تنها عروسی تو مهمانی ها هم باید این مسئله رعایت بشه 

نمیگم بچه ها نرن مهمانی ولی بعضی از بچه ها بشدت فضول و اذیت کن هستن 

ما وسایل خونمون رو دو سه ماه پیش عوض کردیم بچه یکی از فامیل اومد همین چند روز پیش 

دستاش چسب چسبی بودن زد به صندلی میز ناهار خوری یا بند روکش مبل هارو میکشید و داشت پارشون میکرد.حتی رفت وسایل روی گل میز که برای پذیرایی بودن رو انداخت رو زمین و رفت روی گل میزا بپر بپر میکرد.

یا دستش رو میکرد تو گلدون ها خاک برمیداشت میریخت رو قالی...

وسایل خونمون نو به نو کلی کثیف کرد.

حتی مامانشم نمیتونست کنترلش کنه.

خب اگر میدونید بچتون اینجوریه نبریدش مهمانی.

عزیزم بچهای انرمال و وحشی یه سری از خانواده های ایرانی رو با بچهای ارومی که ساقدوش میشن مقایسه نکن توروخدا 😆

تربیت و تغذیه ی غلط و جو بد خونه باعث شده یه سری بچها هار و شبیه حیوانات باشن و مدام یورتمه برن

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2731

عزیزم ببین بعضی مادرپدرا واقعا هیچ کنترلی ندارن رو بچشون متاسفانه

وقتی میان عروسی دیگه بچه رو ول میکنن که هر کاری میخواد انجام بده 

خب اگه هر کسی هوای بچه خودشو داشته باشه که این چیزا رسم‌نمیشه 

این نظر شماست و برای خودتون هست 

طرف ان میلیون هزینه سالن و باغ و فیلمبردار‌میده بعد بچه ای ک نمیتونید جمش کنید تر‌بزنه به فیلم بهترین شب‌زندگیش 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2740

والا ما یکسال پیش یه عروسی رفتیم دختر پنج ساله من هنوز از خاطرات اون شب داره تعریف میکنه همه جزییات هم یادشهانقدر با ذوق تعریف میکنه چقدر عروس وداماد رو دوست داره 

بهتر از دوتا ادم بزرگه که فقط تو عروسی دنبال ایراد گرفتن هستن

این نظر شماست و برای خودتون هست  طرف ان میلیون هزینه سالن و باغ و فیلمبردار‌میده بعد بچه ای ک ...

حالا همین عروس دامادهای حساس بعدا میبینی چقدر خودشون رو بچه هاشون حساسن اگه کسی همچین چیزی یگه چقدر بهشون بر میخوره

حالا بینم خودت بچه دار شدی نمیبریش عروسی

تو این تاپیک کلا چند گروهن گروه اول که بچه دارن که خودشون به دو دسته تقسیم میشن بی طرف ها و اونایی که شدیداً با این رسم موافق هستند

گروه دوم بچه دارها که شدیداً با این رسم مخالف هستن 

وعده ی بسیار معدودی که حتی با بچه دعوت بشن ترجیح میدن بچه هاشون رو نبرن

تو این تاپیک کلا چند گروهن گروه اول که بچه دارن که خودشون به دو دسته تقسیم میشن بی طرف ها و اونایی ک ...

بچه بهونس

راستش چند سال پیش بچها شیطون نبودن؟ 

پول عروسی ندارن میخان از سرو تهش بزنن مهمون کمتر دعوت کنن 

طرف بچش نره خودشم نمیره دیگ

ما هر عروسی تازگیا دعوت شدیم کم مهمون دعوت میکنن یا غذا کم میاد

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش

من مشکلی با این قضیه ندارم اینجا هم خیلی خوب جا افتاده ، معمولا نزدیکان با خانواده و همسایه و دوست و اشنا آقا و بانو دعوت میکنن ، الان هزینه ها رفته بالا ، خدا تومن برای عروسیشون مردم دارن خرج میکنن خیلی طبیعیه که دوست داشته باشن شبشون بدون هیچ عیب و ایرادی سپری بشه و به یاد موندنی شه براشون 

تو فیلم عروسی من موقعی که خواهرزاده ام داشت با طلا میرقصید دختر بچه ها اومده بودن رو صحنه و واقعا خیلی بد بود 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2706