2733
2739
عنوان

داداشم مجرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3571 بازدید | 160 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اسی باور کن تاپیکاتو میخونم غم همینجوری از وجودم می‌ریزه چون من خودم قدم ۱۵۵-۱۵۶ ایناهاس ولی آشپزی ب ...

گل دختر سلیقه ست سلیقه 

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
2742
😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
من قدم ۱۵۸ یا ۱۵۹ هست  خیلی هم راضیم مگه قد ملاکه؟  من عاشق بی بی فیسی هستم

منم بیبی فیسم هرکس میبینه فکر نمیکنه اصلا دانشجو باشم ولی واقعا دلم میگیره درباره قد اینجوری میگن❤️‍🩹

اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُبهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍🌱️ 
2738
والا اینقدر هم زبون بازم دل کسی نمیگیره فقط اسی خوشش نمیاد ازم اه😂😐

😂😂

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/رستوران دارم😂/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
خودش میگه 174 175. ولی کمتر هم شاید راضی بشه

داداش منم قدش 187 هست و همش دنبال زن قدبلند بودیم ولی آخرش زنداداش عزیزم قسمتش شد که قدش نهایت 155 باشه. منظورم اینه که اگه طرف به دلش بشینه دیگه قد براش مهم نخواهد بود. 

ضمناً داداشم و خانمش خیلی هم به هم میان. 💓

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
بابا این همه ما قد بلندا پسر های قد بلند رو تقدیم شما کردیم یکی حالا از قد بلندا خوشش میاد ناراحت نش ...

خب هرکس قد کوتاه هست رو داره مثل چی رد می‌کنه

بابا طرف شاید خوب بود بخدا قد دست خود آدم نیست که❤️‍🩹

به خدا من که دخترم حاضرم بگیرمت چرا دلت بگیره؟هم خوشگلی هم خانواده خوب داری هم شغل خوب زنم میشی ؟😂 ...

مگه منو دیدی که میگی خوشگلم؟♥️

2706