2737
2734
عنوان

دوستم روانیه بخدا بچه هاشو میزنه

277 بازدید | 23 پست

یه بچه کوچیک داره بدبختو انقدر میزنه یه دخترم داره بزرگتره راه میره میزنش همسایمون هم هست بخدا کم داره اونروز دست پا دختره همه کبود بود فکر کنید با کفگیر استیل یهو میره میزنه 😐😐🙄 یه بار جلو من با کفگیر دختر بزرگش رو زد 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بیچاره اون بچه که گیر یه احمق روانی افتاده مگه حیوونه که میزنه؟

نمیتونی باهاش حرف بزنی؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2728
زنگ بزنید اورژانس اجتماعی 

خب میگه به تو چه ربطی داره 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
بیچاره اون بچه که گیر یه احمق روانی افتاده مگه حیوونه که میزنه؟ نمیتونی باهاش حرف بزنی؟

بهش گفتم یه بار میگه عصبیم میکنن

2740

حتما یه مشکلی تو زندگیش هست خدا کمکش کنه ولی بچه گناه داره😔

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
بهش گفتم یه بار میگه عصبیم میکنن

اعصابم خورد شد

بعضیا واقعا لیاقت مادر شدن ندارن نمیدونم چه حکمتیه خدا بچه میده به اینا

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

بعد نمیدونی در آینده چقد منت میزاره رو‌همون بچه ها مبگه من دست روتون بلند نکردم و لای پرقو بزرگتون کردم 

کاش ی تست روان بگیرن از اینا بعد اجازه بدن بچه دار بشن 

ی سازمانم برای حمایت از این بچه ها نداریم ی اورژانس اجتماعیه که فقط هشدار میده و میگه ده روز بیشتر نمیتونم کسیو نگه دارم 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
به تو میتونه بگه ولی به اورژانس اجتماعی که نمیتونه بگه به تو چه ربطی داره

درسته

2706