2733
2734
عنوان

شوهرم بزور میگه چادر بپوش 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 43 پست
قشنگ برو یه مانتو خوشگل بلند جلو بسته بخر رنگ مشکی یا قهوه ای یا سورمه ای بپوش با یه روسری خوشگل و ب ...

همین کارو امروز کردم میگه اینا تو خونه خوبه 😭😭 دوساعت گریه میکنه اصلا درکم نمیکنه

او یه بار چادرم شسته بودم رفتم تا نانوایی منو دید انقد دعوا کرد کلی گریه کردم خیلی ناراحتم میکنه&nbs ...

هرچقدر میخواد دعوا کنه شما روی تصمیمی که احساس می‌کنی لازمه بمون،وگرنه که ازش میترسی بپوش ولی این دیگه حجاب نیست اجباره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم این یه تیکه پارچه سیاه که تا کمر پر خاک میشه و هرچی اشغال با خودت می‌بری خونه چجوری حجابیه،یا طرف چادر سرشه تا فرق سرش موهاش بیرونه،حجابم شده بازیچه دست یه مشت دیکتاتور احمق،طرف اگه بخوادهرز بپره صد متر پارچه ام دورش بپیچن میپره،متنفرم از مردای دیکتاتور احمق و افراطی

2728
2740
چیش آرامش داره به غیر از اینکه دست و پا گیره

این نگاه و طرز تفکر شماست یک سری مسائل رو باید تجربه کنیم تا بتونیم درک کنیم و نگاه سطحی نداشته باشیم و چقدر خوبه که به میراث مادرمون احترام بذاریم🙏🏻

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫
متاسفم برای اون آدم نه اون برده ای که میخواد با شما ازدواج کنه، زمونه چادر گذشته خودت یه چادر بکن سر ...

من به عقاید شما و طرز صحبت کردنتون کاملا احترام میزارم ولی مگه من گفتم همه باید با حجاب باشن؟؟؟من گفتم دختری که زمانه آشنایی محجبه ست و میگه من چادری ام و یه آقا قبولش میکنه نمیتونه وسط زندگی بزنه زیر حرفاش

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
من به عقاید شما و طرز صحبت کردنتون کاملا احترام میزارم ولی مگه من گفتم همه باید با حجاب باشن؟؟؟من گف ...

من دقیقا همین حرفتونو نقد کردم، ما قراره تو زندگیمون بزرگتر بشیم آگاه تر بشیم،این حرف شما دقیقا ضد بحث تکامله،منظوزم از تکامل این نیست که بی حجابی تکامل محسوب میشه منظورم اینه که یه لباس موقر کافیه برای اینکه شما یک انسان با حجاب کامل باشی و به مرور متوجه میشی که اون اخلاق و منش یه زن و طرز برخوردشه که حجاب اصلی رو نمایان می‌کنه،زیاد دیدم خانوم های چادری که بویی از حیا نبردن و دنبال جلب توجه جنس مخالفن و در عوض خانوم ب نیت شما بی حجاب که شخصیت و غرور و حیا از سر و روش می‌باره، کاش مسائل زندگی ب همین سطحی که شما فکر میکردین بود،کافیه بدونی اوکی چادر حجاب کامله خیلیام عاشق چادرشون هستن ولی درست از زمانی که این چادر یه سری محدودیت براش میاره و دیگه براش مقدس نیست هرچقدر هم نقش بازی کنه و برای دل همسرش بپوشه تهش میشه اجبار،هرجایی هم کلمه اجبار میاد وسط ناخودآگاه هر آدمی می‌ره تو قسمت مقاومت و ستیز،مثل حجاب مملکت ما که اجباری بودنش باعث شد رسماً زیر سوال بره در صورتیکه کی گفته حجاب بده ولی آیا اونی که حجابش به ظاهر کامله ذاتا این حجاب قبول داره، مسئله اینه که انسان هرچیزی که بو و رنگ اجبار بگیره رو برچسب منفی بهش میزنه،ب قول آقا رضا  مارمولک بهشت زورکی

من دقیقا همین حرفتونو نقد کردم، ما قراره تو زندگیمون بزرگتر بشیم آگاه تر بشیم،این حرف شما دقیقا ضد ب ...

چرا اینجوری میگید آخه...حجاب اجباریه طبق قانون مثل کمربند بستن مثل ورود ممنوع بودن یه خیابون یا رد نکردن چراق قرمز...ولی چادر اجباری نیست اختیاریه کسی هم که با خدا معامله کرده تحت هیچ شرایطی به خاطر گرما و بچه داری عقایدشو زیر پاش  نمیزاره چادری ها از مریخ نیومدن که میتونید از مادر بزرگ هاتون با مادران محترم تون ک چادری هستن بپرسید...

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉