2737
2734
عنوان

شوهرم بزور میگه چادر بپوش 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 43 پست
اره چون خانواده ام اجازه نمیدادن ولی دیگه خسته شدم باردارم هستم همش غصه میخورم و گریه میکنم

کم کم چادر حذف کن مثلا با ماشین می رید توماشین چادرت در بیار یا بیرون شهر چادرت در بیار 

کم کم ادامه بده تا به دیدنت بدون چادر عادت کنه 

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر یه پسر قبل ازدواج یه دختری رو با حجاب یا بی حجاب انتخاب کنه تا آخر زندگیش همونجوری که دیده میخوادش...

من خودم اگر دختری که قراره زنم بشه یک دقیقه بخواد بی حجاب بره بیرون ازش جدا میشم...زندگیتون و خراب نکنید روز اول باید بهش میگفتید چادری واقعی نیستم...

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
2728

من فقط در حیرت اوناییم که به به و چهچه دارن میکنن که وای خوشبحالت و خوش به سعادتت چادر به غیر از اذیت شدن و دست پا گیری هیچی نداره اونم تو تابستون 

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی دختر مستقل و قوی که داره واسه آرزوهاش میجنگه ❤️❤👑 باید از تلخی انگور گذشت تا به یک مستی جانانه رسید 🍷🍷🍷داداشم عشقمه و هرنفسش برام امید زندگی 🕯سیگار تسکین دردای تو شب منه ❤️❤️ تیکر واسه زمان خریدن خونمِ 🏩
اگر یه پسر قبل ازدواج یه دختری رو با حجاب یا بی حجاب انتخاب کنه تا آخر زندگیش همونجوری که دیده میخوا ...

گفتم که دختر مذهبی هستم بخاطر آزادی نمیخوام چادر بردارم فقط چون دوست ندارم شوهرمم میدونه ولی نمیدونم چرا قبول نمیکنه

2740
اگر یه پسر قبل ازدواج یه دختری رو با حجاب یا بی حجاب انتخاب کنه تا آخر زندگیش همونجوری که دیده میخوا ...

نه من همسرم برای ازدواج فقط میگفت با چادر باشه منم چادری بودم  اما الان روسری هم نمیزارم اونم دوست داره

قشنگ برو یه مانتو خوشگل بلند جلو بسته بخر رنگ مشکی یا قهوه ای یا سورمه ای بپوش با یه روسری خوشگل و بلند و حجاب کن و بگو آدم عاقل این لباس کجاش مشکل داره خودت برو چادر بپوش ببینم میتونی راحت راه بری کاراتو بکنی،ضمنا شوهرت صاحب تو نیست من هر موقع همسرم بخواد تو پوششم دخالت کنه بهش میگم این موضوع اصلا ربطی به شما نداره مگر اینکه فکر کنی من فاقد شعورم ک اون بحثش جداست 

کم کم چادر حذف کن مثلا با ماشین می رید توماشین چادرت در بیار یا بیرون شهر چادرت در بیار  کم کم ...

او یه بار چادرم شسته بودم رفتم تا نانوایی منو دید انقد دعوا کرد کلی گریه کردم خیلی ناراحتم میکنه 

نه من همسرم برای ازدواج فقط میگفت با چادر باشه منم چادری بودم  اما الان روسری هم نمیزارم اونم د ...

خدا همسرتون و براتون حفظ کنه بله اگر شخصیت و عقاید همسرت عوض بشه خودش میاد میگه بی حجاب باش ،

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉

متاسفم برای اون آدم نه اون برده ای که میخواد با شما ازدواج کنه، زمونه چادر گذشته خودت یه چادر بکن سرت ببینم میتونی هم کیفتو بگیری دستت هم بچه بغل کنی هم یه پلاستیک بگیری دستت،جمع کنید این صحبتای عهد پوسیدگی رو،حجاب زن اول از همه تو چشماش و رفتارشه

2706