2733
2739
عنوان

می خوام ۴۰ تا یاسین بخون ب نیت شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2166 بازدید | 488 پست
انشاالله ک حاجت روا بشن ببخشید گلم ک من همش اطلاع میدم ک خوندم-چون دارم ب ترتیب پیش میرم برا همش ...

نه بخدا

لطف میکنی واقعا

عزیزمی ممنونتم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
قبول باشه عزیزم میشه برای بسلامتی بغل گرفتن تودلی منم دعا کنی ۸ ساله منتظرم ممنونم عزیزم حاجت روا بش ...

خوندم عزیزم حاجت روا بشی♥

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم  ایشالا ک اون چیزی ک منتظرشی واست اتفاق بیوفته  اسمم شهرزاد  تو رو خدا ...

خوندم عزیزم انشاالله ک حاجت روابشی

عزیزدلم ممنون میشم برای ادای قرض و بدهیم. بچه دارشدن و خونه دارشدنم دعاکنین التماس دعا گلم الهی حاج ...

خوندم عزیزم حاجت روابشی

2740
انشاالله به حاجتتون برسید به خیروخوشی.اسمم اکرمه به نیت پیدادکردن ی کار خوب تو ی محیط سالم

خوندم عزیزم انشاالله ک حاجت روا بشی

یاسینم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706