2733
2734
عنوان

نظرتون راجب پسری که ......میگم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 32 پست

کاملا تو توجیه کردن این پسره بودی 

تا 10 شب بیرونه لابد کار داره و.. 😂🤦🏻‍♀️

من باشم ردش میکنم، چون بهم نمیخوره، او خودت مشتاقی میتونی اوکی بدی

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
نه قیافه داره اخلاقشم بد نیس ولی شغلش رو نمی‌دونم و بعضی شبا نیست خونه این برای خودم ابهاااام

تو مگه باهاش برخوردای زیاد داشتی بدونی اخلاقشو ؟ 

شغلشم خب مهمه شاید اصلا شبا میره علاقی باغ و ویلا و با رفیقاش 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خب اولا شما هیچی ازش نمیدونی. فقط میگی یه پراید داره. بعدم بهت پیشنهادی چیزی داده؟ اگر نه که به نظرم ...

نه آخه زود گذر نیست سنمم حالا کم نیس ولی از ذهنم بیرون نمیره چی‌ کار کنم پراید جدیدا خریده بعدم من از جلوش رد شم سلامش نمیکنم حالا بهم پیشنهاد بده 😭😂 ولی دوسش دارم خودم اذیت میشم 

بعد عزیزدلم آدم عشق دست خودش نیسسس خب شما بگو من چه کنم فراموشش کنم❤️ یا بیشتر راجبش بفهمم

نه آخه زود گذر نیست سنمم حالا کم نیس ولی از ذهنم بیرون نمیره چی‌ کار کنم پراید جدیدا خریده بعدم من ا ...

عزیزم بازم میگم اگه پیشنهادی این وسط بود میشد یه فکری کرد. ولی به قول قدیمیا عشق یه سره مایه دردسره. فعلا چشماتو درویش کن. اگه اون یه حرکتی زد بعد یه فکری بکن❤️

2740
2706