2733
2739
عنوان

نظرتون راجب پسری که ......میگم چیه

465 بازدید | 32 پست

چند سال قبل یکم منحرف بوده و اینا و اینکه جدیدا یه ماشین داره فک کنم کارم داره اما کارش رو نمی‌دونم یه پراید داره که باهاش شاید بعضی شبا باشه که خونه نیست ولی من نیمدونم سر کار بیرون یا چیش رو نیمدونم و اینکه بیرون می‌ره این ور اون ور تا شب ساعت ۱۰ اینا و ممکنه بعضی شبا خونه نباشه اما من نمی‌دونم شادی سر کار باشه شاید کارش توی اطلاعاتی یا کار دیگه من هیچی نمیدونم ولی خب شما بگین نظرتون چیه 

و اینکه تا حالا فک کنم خواستگاری دختری نرفته ۲۸ ,سالش این پسر بگین نظرتون رو ....اما دوس دختر داشته .... که الان همههههه دااااارن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

تو خودتم طرفو نمیشناسی توقع داری ما چیشو بگیم نه شغلی گفتی نه اخلاقی نه رفتار نه اداب ...

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

این کیه

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2738
تو خودتم طرفو نمیشناسی توقع داری ما چیشو بگیم نه شغلی گفتی نه اخلاقی نه رفتار نه اداب ...

نه قیافه داره اخلاقشم بد نیس ولی شغلش رو نمی‌دونم و بعضی شبا نیست خونه این برای خودم ابهاااام

یکم دوسش دارم 

خب اولا شما هیچی ازش نمیدونی. فقط میگی یه پراید داره. بعدم بهت پیشنهادی چیزی داده؟ اگر نه که به نظرم بیخیالش شو. مشخصه کم سن و سالی. این احساسات زودگذره. الکی درگیرش نشو. 

2706